Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Az igaz, hogy kb minden...

Az igaz, hogy kb minden színész, énekes-dalszerző stb híres emberek, csak ideig-óráig nagyon népszerűek?

Figyelt kérdés

Ez a felvetésem onnan jött, hogy ugye visszaémlekeztem a régi énekesekre és színészekre mint például (Kordáék, Dolly, Fenyő Miki stb vagy a színészek közül Pásztor Erzsi, Bodrogi Gyula stb)

Úgy tapasztalom, hogy pár évre rá mindig is jön tőlük és tőlük is jobb/felkapottabb, aki valami miatt nagyon megmozgatja az embereket és ők már nagyon ki is mennek a divatból.

Ez szerintetek is így van? Valamiért én azt veszem észre, hogy az összes népszerű “sztár” karrierjének sikere csak ideig-óráig tart, utána már csak lejjebb és lejjebb süllyed


júl. 13. 23:09
 1/2 A kérdező kommentje:
Az még kimaradt belőle, hogy azt is észrevettem, csak azokat tartják nagyon vonzónak, népszerűnek aki fiatal, ha valaki pedig elmúlt 40-50 már a kutyát sem fogja érdekelni kb
júl. 13. 23:10
 2/2 sörpocak ***** válasza:

Ez így van, de nincs benne ördöngőssék. Egyrészt az egyszerű generációváltozások is ezt hozzák magukkal, ahol a fogyasztói közeg változik drámaian, nem pedig az előadó. Másrészt pedig idővel mindenki elveszítí a újszerűségének báját.

És az, hogy főképp fiatalok törnek ki, hááát azzal picit vitatkoznék, de a mainstream közegben végülis igazad van. De ezt még annak tudom be, hogy a rajongók is fiatalok. Idősebb emberek is képezik a fogyasztói közeget, de azok már nem szoktak "rajongani", ezért nem is rájuk vannak kiegyezve a marketingesek.

júl. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!