Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kátyán látszott, hogy félig...

Kátyán látszott, hogy félig orosz vagy csak én beszéltem be magamnak, miután utánanéztem?

Figyelt kérdés
Szép nő volt, megfogott az arca, igazi dívához passzoló volt.

júl. 11. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem láttam rajta.
júl. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kólauborkával ***** válasza:
61%
Az oroszok és ukránok között sok a szép nő.
júl. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kamaszkoromban nagy tisztelője voltam, és én annyit észleltem ebből, hogy különleges neve van, de letudtam azzal, hogy kevés Kis Bea nevű színésznő létezik, aki sokra vitte, azt hittem, művésznév. Sosem jutottam el ahhoz az infóhoz, hogy ő amúgy nem teljesen magyar, amíg meg nem halt sajnos.

Egyébként az oroszok, ukránok közt tényleg sok a szép nő. De nem veszed észre. Van egy kolléganőm, aki félig orosz, oroszos, de Magyarországon is anakönyvezhető nevet kapott, és csak onnan tudom, hogy orosz gyökerei vannak, hogy egyszer egy véges csapatépítőn mondta. Amúgy betudnád egy szép magyar nőnek.

júl. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként mesélte egy interjúban, hogy a hivatalos neve Tompos Katalin volt, csak az orosz nagymamája mindig Kátyának becézte és ez ragadt rajta.
júl. 12. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!