Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek az gáz ,ha valaki...

Szerintetek az gáz ,ha valaki hasonmásként éli le az életét?

Figyelt kérdés

tegnapelőtt 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Tessék?
tegnapelőtt 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mint Elvis vagy valami híresség ,,bőrébe"bújva él.
tegnapelőtt 15:36
 3/9 Kedves Vezető ***** válasza:
100%
Az a lényeg, hogy annak gáz e, aki így él. Van egy ismerősöm szakaszt ott Johnny Deep, az összes párja ezért volt vele. Eleinte élvezte, aztán mostanában már arra panaszkodik hogy senkit se érdekel Ő maga, csak a külseje.
tegnapelőtt 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3-as

XD

tegnapelőtt 15:43
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha hasonlít Elvisre, ezért ne műttesse át magát. Ha kedveli az olyasmi ruhákat, hordja nyugodtan. Ha minden egyes helyzetben megjátssza magát, a buszra várva rázza a csípőjét, az más kérdés, az furább.
tegnapelőtt 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

3-as


Most elképzeltem ,hogy leül elém egy Johnny Deepnek kinéző fazon és elkezd hozzám beszélni magyarul. XD

tegnapelőtt 15:56
 7/9 anonim ***** válasza:
26%
Az írásképed gázabb.
tegnapelőtt 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kedves Vezető ***** válasza:
100%

6, *szakasztott

(Bocs, lusta vagyok átállítani ezt a javítót :))

Nem tudom, Nekem nem furcsa nyilván, mert ezer éve ismerem, de eleinte megmosolyogtatott a hasonlóság.

A 20 as éveiben nagyon élvezte ezt, mondom, de már így 40 felé inkább unja hogy mindenki J.D-et lássa benne. :)

tegnapelőtt 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=yKQz6-HdE_Q

Egyszer Sümegen nyaraltunk és ennek a fiúnak az olasz hasonmásával találkoztam és ahogyan elnéztem tetszettem neki.

tegnapelőtt 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!