Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Meglátásod szerint Magyar...

Meglátásod szerint Magyar Péter melyik személységtipus a Micimackóból?

Figyelt kérdés

A Micimackó és a Tao útja. Micimackó és a Zen. Csakhogy néhány híres könyvcímet említsek.


Kiváncsi vagyok, ki tudja. Éjfélig leírom a megfejtést, de lehet hogy egyértelmű, csak én gondolom úgy, hogy szerintem sokan mellényúlnak a karakter felismerésében.


A Fidesz sajnos 🐷 Malackává tette a szavazóit, és Micimackóvá, az egyik részben beszorul a teste, nem tudja felmérni a határait, ráadásul az üres mézesbödönbe beszél, és szólítja a mézet. A legjobb rész, amikor Csacsit akarja mindenki felvidítani 😂, szegény Csacsi, jobban járt volna, ha békén hagyják, a vége a legszebb, amikor Csacsit a csillagok látványa vidítja fel, Micimackóval nézik együtt. Malacka, bár mindentől fél, van egy olyan része, amikor Malacka a hős.

Csak azért írom, mert megkergették az újságírót a "békepárti" fideszesek és leb uzitták az újságírót, szóval elég vadak,és primitívek tudnak lenni, ami Malackára nemigen jellemző.


Nos, ki ismeri fel Magyar Pétert a Micimackóból?



jún. 29. 06:49
A kérdező szavazást indított:
Tigris
Malacka
Bagoly
Vakond
Nyuszka
Micimackó
13 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
Tigrisre szavaztam. Hozzá hasonlóan tele van energiával, magabiztos, stb.
jún. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Inkább az agresszív kismalac.
jún. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szerintem Nyuszi. Ő az egyetlen, aki a kertjét őrzi, félti, és dolgozik.


A Wikipédia így ír Nyusziról.


"A kertjét hűen és féltően őrző Nyuszi sokak kedvencévé vált az idők során. Bár néha rossz döntéseket hoz, de többnyire felelősségteljesen viselkedő szereplő. Kissé önzőnek is lehetne mondani. Szereti, ha mindennek megvan a helye, de nem szereti, ha valaki megbontja azt az egyensúlyállapotot, amit kiépített magának.


Nyuszit gyakran okosként jellemzi Milne a leírásokban. Tud írni és olvasni, bár nem tökéletesen, de a legtöbb szereplőnél jobban. (A helyesírása szembetűnően jobb, mint Bagolynak, ami az általuk írt üzenetekből látszik.)


Nyuszi szereti átvenni a vezető szerepet és szeret terveket szőni. Ő tervelte ki Zsebibaba elrablását és Tigris megfegyelmezését is. Szervező is, amelyről Kis keresését illetően tesz bizonyságot. Bár a tervei nagyon kidolgozottak, gyakran kulcsfontosságú részletekben hiányosak és így vagy úgy kudarcot vallanak."


Tigris nincs befeszülve, eléggé felszabadult jellem. Nyuszi az, aki nagyon haragszik, ha a kertjét bántják "érted haragszom" Tigris csak ugrál, nincs miért mérgelődnie. Nyuszi egy kertet gondoz, ami felelőség.

jún. 29. 22:09
 4/4 anonim válasza:

Szerintem vakond. Bujkál, a felelősségvállalás helyett felvette az EP képviselői mandátumot, amit mentelmi jogot biztosít neki.


Nem zavarja, hogy kiütött egy embert a jelöltek sorából ezzel.

jún. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!