Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Handras miért ilyen bunkó?

Handras miért ilyen bunkó?

Figyelt kérdés
Állandóan beszólogat másoknak, aztán csodálkozik, hogy ki vannak rá akadva…

jún. 23. 08:26
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Ilyen a stílusa. Vannak emberek akik úgy gondolják hogy mindent jobban tudnak, illetve sok ember gondolja ezt sok esetben, sokszor én is. Csak ugye nekem nincs csatornám így nem látod, magadon meg nem veszed észre. :)
jún. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Komolyan mondom, gyűjtést kéne szerveznünk neki hogy végre elmehessen valami prostihoz, mert szegény valami borzasztóan frusztrált.
jún. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Lehet, hogy az már nem megoldás :D
jún. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

Régen is ilyen volt, csak akkor kicsit szűkebb közönség látta a tevékenységét, mert a blogját, meg a Apple-s tartalmait nem követték ennyien. Szóval nem változott semmit, csak most többen látják. :D

Azzal nincs baj ha kicsit sarkosabb a véleménye, vagy sarkosabban adja elő. A gond a sok álszent, álérzékeny emberrel van akik otthon felrúgják a macskát meg az asszonyt, de ha ezt valaki a youtubeon teszi akkor mindjárt mennek inni a véréből.

Amúgy az ne gondoljátok hogy a Vályi vagy Karotta, vagy Kulcsár Szabi nem tört össze még kamerát, vagy valami felszerelést ordítozva és mindig szépen beszél mindenkivel.

jún. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Tipikus neveletlen, komplexusokkal teli proli. Ilyen a természete, de a többi neveletlen, komplexusokkal küzdő prolinak ez tetszik.
júl. 3. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem nem bunkó, csak már a töke tele van az emberekkel, a kommentelőkkel. Kicsit megkérgesedett, vagyunk ezzel így páran 50 éves korunkra. De valljuk be, a kommentelői sem szentek. Dancsóról kell példát venni, el nem tudom képzelni, hogy valaha akár egy kommentet elolvasott volna.
júl. 23. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
H.András a példa arra, hogy élhetsz luxus körülmények között, ha önmagaddal nem vagy rendben, szegény maradsz. Sajnálom, értelmes fickó pedig.
aug. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valószínű rendben van magával, de az online közönség sokaknak rossz hatással van. Részemről az a meglátásom, úgy éli az életét, ahogy akarja, de nem tudom, minek olvas kommenteket. Csak simán élhetne úgy is, mint a Dancso - ahogy fentebb írták.
aug. 13. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!