Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a baja sokaknak Bochkorral...

Mi a baja sokaknak Bochkorral és a műsorával?

Figyelt kérdés

máj. 24. 07:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
38%
Azokon a zenéken nőttél fel? Hát már katy perryt is adnak rajta már ha azon nőttél fel
máj. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

11:


Ezen én is szoktam röhögni. Még mindig hallom, hogy "régen még voltak igazi zenék, ezért jobb a retro". Közben meg lassan alig adnak régi zenét, helyett van Halott pénz, United.

jún. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
36%

Személyes ismerősöm, több alkalommak is voltunk összejöveteleken. Semmi gond nincs vele. A műsor egy műsor. Szókimondó. Nincs ezzel semmi baj.

Az emberek egy része Gábor stílusán, másik része pedig Balázs stílusán csamcsog. Mindegyik ember más és más.

jún. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Régen se szerettem, de a 2012-es botránya óta (amikor arról beszélt, hogy az olimpián közvetítő nőt hogyan kellene pofon vágni) kifejezetten rühellem.

Egy nyálas tetű, nagy kár, hogy akkor nem b*szta valaki pofán.

júl. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

14:

Sztem a legmeglepőbb ezzel az emberi hulladékkal kapcsolatban az, h még nem verték össze. Biciklisként komolyan elgondolkodnék, ha látnám, h lebszok neki egy akkora pofont, h felállni nem tudna az a proli büdős bagós, de vhogy sem Tusup sem mas, akiken èlcelődött, még nem verte össze.

Mondjuk kb. ül a kocsijában meg otthon az a barom, meg bemegy dolgozni, nehéz összefutni vele.

júl. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 hungaroboy válasza:

Nos, én se Bochkort és Boros Lajost, se Balázsékat nem szeretem a bunkó stílusuk miatt. Nekem valahogy a humoruk nem jön be, számomra ez nem humor. A Retro stílust 47 évesen igenis szeretem, ahogy írták fenn, mert ezen nőttem fel. Igenis gond az, hogy a Retró leszűkítette kb. 100 számra a zenei kínálatot. Ez annak köszönhető, hogy a régi Sláger Rádiót és a Danubius Rádiót a jobboldal és a baloldal együtt nyírta ki még 2010 előtt azért, hogy feloszthassák a két országos kereskedelmi URH-frekvenciakészletet egymás közt, haveri alapon: egyiket a baloldal kapta, másikat a jobboldal. Mivel a régi Sláger rádió gyakran végzett közönségmérést, ezért a zeneszámokat is gyakrabban cserélték. Ma látod hogy a politikai okokból pályázatot nyerteknek számít az, hogy változatos legyen a zenei kínálat még a retro stíluson belül is? Minek tennék, ha politikai okokból ígyis-úgyis megnyerik a pályázatot, igénytelenségükkel.

Még helyi rádiók se tudnak velük versenyezni, mert a helyi rádiós frekiket is politikai okokból úgy osztották ki, hogy hálózatba kapcsolódva egy központi programot sugároznak, mert így lehet leuralni az étert, nehogy a valódi helyi rádióknak legyen lehetősége adni az éterben.

Észrevettétek hogy mennyire sivár lett a magyar FM rádiók kínálata, mennyire kevés adó van valójában az 1990-es évekhez képest? Hát ez van.

tegnapelőtt 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!