11:
Ezen én is szoktam röhögni. Még mindig hallom, hogy "régen még voltak igazi zenék, ezért jobb a retro". Közben meg lassan alig adnak régi zenét, helyett van Halott pénz, United.
Személyes ismerősöm, több alkalommak is voltunk összejöveteleken. Semmi gond nincs vele. A műsor egy műsor. Szókimondó. Nincs ezzel semmi baj.
Az emberek egy része Gábor stílusán, másik része pedig Balázs stílusán csamcsog. Mindegyik ember más és más.
Régen se szerettem, de a 2012-es botránya óta (amikor arról beszélt, hogy az olimpián közvetítő nőt hogyan kellene pofon vágni) kifejezetten rühellem.
Egy nyálas tetű, nagy kár, hogy akkor nem b*szta valaki pofán.
14:
Sztem a legmeglepőbb ezzel az emberi hulladékkal kapcsolatban az, h még nem verték össze. Biciklisként komolyan elgondolkodnék, ha látnám, h lebszok neki egy akkora pofont, h felállni nem tudna az a proli büdős bagós, de vhogy sem Tusup sem mas, akiken èlcelődött, még nem verte össze.
Mondjuk kb. ül a kocsijában meg otthon az a barom, meg bemegy dolgozni, nehéz összefutni vele.
Nos, én se Bochkort és Boros Lajost, se Balázsékat nem szeretem a bunkó stílusuk miatt. Nekem valahogy a humoruk nem jön be, számomra ez nem humor. A Retro stílust 47 évesen igenis szeretem, ahogy írták fenn, mert ezen nőttem fel. Igenis gond az, hogy a Retró leszűkítette kb. 100 számra a zenei kínálatot. Ez annak köszönhető, hogy a régi Sláger Rádiót és a Danubius Rádiót a jobboldal és a baloldal együtt nyírta ki még 2010 előtt azért, hogy feloszthassák a két országos kereskedelmi URH-frekvenciakészletet egymás közt, haveri alapon: egyiket a baloldal kapta, másikat a jobboldal. Mivel a régi Sláger rádió gyakran végzett közönségmérést, ezért a zeneszámokat is gyakrabban cserélték. Ma látod hogy a politikai okokból pályázatot nyerteknek számít az, hogy változatos legyen a zenei kínálat még a retro stíluson belül is? Minek tennék, ha politikai okokból ígyis-úgyis megnyerik a pályázatot, igénytelenségükkel.
Még helyi rádiók se tudnak velük versenyezni, mert a helyi rádiós frekiket is politikai okokból úgy osztották ki, hogy hálózatba kapcsolódva egy központi programot sugároznak, mert így lehet leuralni az étert, nehogy a valódi helyi rádióknak legyen lehetősége adni az éterben.
Észrevettétek hogy mennyire sivár lett a magyar FM rádiók kínálata, mennyire kevés adó van valójában az 1990-es évekhez képest? Hát ez van.
"Én a 90s/2000s évek Techno/Progressive house/Club zenéit szeretem legjobban, de a pop, disco, rock zenék között is vannak gyöngyszemek, hihetetlen előadók.
Ez nem nagyon mondható el a mai zenéről."
Dehogynem mondható el. Ma is vannak bőven jó zenék, csak a hozzád hasonlók túlságosan beképzeltek és lusták ahhoz, hogy keresgéljenek, inkább megragadnak a 90-es években és tájékozatlanul nyomják a hlyeségeiket, h ma már nincsenek jó zenék.
További kérdések:
Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!