Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hajós András ráhajtott a...

Hajós András ráhajtott a barátomra? Túlreagálom?

Figyelt kérdés
Múlt héten pénteken a Club Heaven felé mentünk a baráti társaságommal. Elég késő volt már meg illuminált állapotban is voltunk, de egyszer csak szembejött velünk a szintén nem túl józan Hajós. Nyilván a barátaim körbe rajongták meg én is nagyon kedvelem a palit. Arra lettem figyelmes hogy furcsán át karolja a barátomat meg sugdolózik a fülébe. A barátom csak mosolygott de nem árulta el mit mondott neki. A kezét is megfogta. Most ez mi volt? Ráhajtott volna?

máj. 4. 08:25
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Nem.
máj. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 TR75 ***** válasza:
66%
Nem unod még?
máj. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 ezek szerint nem reagálom túl.... elgondolkoztató


#2 mit?? feltettem egy kérdést, mit unnék?

máj. 4. 16:16
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez továbbra is az első kiírt kérdésem és nem értem mi ebben a rágalmazó. Csak kötekedni akarsz, provokálni, veszkedni, ugy tünik nincs jobb dolgod. Jelentettem a válaszodat.
máj. 5. 09:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!