Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Pintér Tenya naturál?

Pintér Tenya naturál?

Figyelt kérdés
illetve elérhető e naturálban a formája?

#pinter tenya natural
2023. dec. 3. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
Talán naturál, talán nem. Ma már szinte senkiről nem lehet megmondani se kép alapján, se élőben, hogy naturál-e vagy nem. Sokszor totál gyenge formával rendelkező srácokról kiderül, hogy három különböző cucc van bennük, de sokszor Superbody szintű izomtömeggel bíró csávókról is kiderül, hogy életükben nem használtak semmit. És hogy kinek mi érhető el naturálon, az továbbra is millió egyéni faktortól függ.
2023. dec. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

közszereplőknek és szinészeknek ritkán éri meg naturalnak lenni mert a testükből és a megjelenésükből élnek.

viszont pont ezeknek az embereknek van elég ideje és pénze arra hogy edzenek és táplálkozzanak mert főállásba ezt csinálják szóval fene tudja


van pintér tenyárol olyan foto amin egyértelműen naturalnak néz ki mert kutyaszar a fizikum de van olyan foto is amin meg simán lehet kokszos. nem lehet igy eldönteni de kit érdekel amugy is

2023. dec. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
engem.azért kérdeztem,kössz a valaszokat
2023. dec. 3. 20:06
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Csak én nem tudom, ki az Pintér Tanya?😄😆
2023. dec. 4. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az meg ki?
2023. dec. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
én se tudtam eddig,csak most futtatta az rtl klub a sztarboxban.Tudom ti nem neztek tvt vagy ilyen szennyműsort engedjük el😂
2023. dec. 4. 09:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!