Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak szerintem megalázó, amit...

Csak szerintem megalázó, amit Bruce Willissel csinálnak a rokonai?

Figyelt kérdés
Miért kell majdnem minden nap posztolni szerencsétlenről? Annyira látszik a képeken, hogy egy szerencsétlen demens öregember, aki körül bohóckodnak, de azt sem tudja mi van körülötte. Mire jó ez? Miért nem hagyják békén? Teljesen lerombolják a róla alkotott képet. Érdekes Schumit nem posztolják ki, hogy folyik a nyála… Meg kellene hagyni az embernek a méltóságát…
2023. nov. 28. 09:32
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Miért-miért, nyilván fizetnek nekik a fotókért.
2023. nov. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Willis még jobb állapotában azt mondta, hogy pont azért vállalt olyan sok gagyi filmet a végén, hogy a kieső bevételt előre összegyűjtse rosszabb napjaira. Szerintem nem szorul rá a család a pénzre, lehet hogy tényleg csak a rajongókat akarják kielégíteni.
2023. nov. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
#2: Ha én rajongó volnék biztos, hogy nem akarnám lepusztulva látni. Halottat se néztem meg soha.
2023. nov. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 TR75 ***** válasza:
100%
Például Puzsér is így gondolja (mint azt hallhattad).
2023. nov. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem hallottam még
2023. nov. 28. 17:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Tudni már, hogy ki lesz az utódja?
2023. nov. 29. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon gáz szerintem is. Embertelen hogy mutogatják mint valami bazári majmot mikor ő maga meg nem posztol magáról semmit. Nem is tudom fejben mennyire lehet jelen de nagyon kihasználják hogy ennyire sebezehtő. Végülis egyik gyereke se ismert de emiatt követik őket. Hányadék mind
2023. dec. 2. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!