Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy Dallos Bogiék mostani reklámairól? 17 napja született meg a gyerekük de már reklámozzák vele a babakocsit.

Figyelt kérdés

Számomra felfoghatatlan hogy egy hónapja sem született meg a gyerek, az arcát nem mutatják de már reklámoznak vele. Gondolom nincsenek rászorulva, de akkor is már reklám felület a gyerek. Annyira nem követem őket de gondolom már akkor reklámoztak vele valamit mikor még meg sem született.

Oké hogy mindenki pénzből él, de szerintem ők már nem az a kategória hogy feltétlen szükségük van arra a pénzre.


2023. szept. 25. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
ja, kellett volna várni 18 évet a babakocsireklámmal,amikor a gyerek már törvényesen is bele tud egyezni a szereplésbe...
2023. szept. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Gyerek nélkül is lehetne reklámozni, ha elmondja hogy mik a tapasztalatai, és megmutogatja hogy jaj de nagyon jó, és csak annyiba kerül mint egy átlag csóró kéthavi fizetése. Csak a klasszikus mondás szerint állattal és gyerekkel lehet a legtöbb eladást lehet generálni, úgyhogy a babu dolgozni fog.
2023. szept. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
A villanyszámla kifizeti magát szerinted?
2023. szept. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem is tudtam, hogy van gyerekük. Amúgy most megnéztem az instáját és annyi a reklám, hogy egy sztoriban kirakott képen meg van jelölve, hogy milyen márkájú a babakocsi, szerintem ez simán belefér. Egy hétköznapi sétán csinált pár képet és abból rakott ki, ez nem olyan nagy dolog. Influenszereknél és ismert embereknél ez mondhatni megszokott dolog már, ennél sokkal rosszabb dolgokat is látni, úgyhogy ahhoz képest ez tényleg semmiség.
2023. szept. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 NTBS ***** válasza:
Semmi. Nem az én dolgom.
2023. szept. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Dallos Bogival nagyon de nagyon szexelnék egyet. Egyéb szempontból nincs róla véleményem.
2023. okt. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!