Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Lando Norris Autista?

Szerintetek Lando Norris Autista?

Figyelt kérdés
Tudom bugyuta de engem egy ideje izgat.

2023. szept. 14. 10:31
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Nem nagyon utal semmi ilyesmire.
2023. szept. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
Nem, de az általános műveltsége elég csekély.
2023. szept. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tényleg semmiség én autista vagyok csak érdekelt a dolog… Köszi
2023. szept. 14. 19:07
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

“Nem, de az általános műveltsége elég csekély.”


Hogy függ össze a kettő dolog ? Nagyon sok autistát ismerek, a legtöbb ezerszer értelmesebb, mint az ide írogató emberek többsége. Az egyik pl. egyetemi professzor. Én felnőtt vagyok, ezért magasan funkcionálókat látok leginkább.

2023. szept. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem az
2023. szept. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A Forma1 hivatalos csatornáján vannak fenn ilyen szórakoztató videók a pilótákkal, Grill the Grid a címük, amiben mindenféle érdekes/vicces kihívások vannak, nevezz meg világbajnokokat, futamgyőzteseket, meg volt nemrég egy földrajzos is, ahol nevezetességeket kellett országokkal társítani, ott tényleg eléggé kiütközött Norris szerény műveltsége, nála talán csak Zhou meg Perez voltak még rosszabbak. Verstappen viszont meglepően művelt és intelligens a pályán kívül is. Vettel volt amúgy nagyon nagy koponya, sokszor bizonyította amíg aktív volt. Fejből tudta a Forma-1 teljes történelmét kábé.

A kérdésre válaszolva: Norris nem hiszem hogy autista, csak simán kevéssé művelt, esetleg figyelemhiányos.

2023. szept. 20. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Csak a föci nem megy matek tyüha az neki nagyon is, filozofia, töri ezekben jó Norris, neked mi a gyengéd? Tantárgy
2023. szept. 20. 09:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!