Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok Billie Elishről?

Mit gondoltok Billie Elishről?

Figyelt kérdés

2023. aug. 22. 01:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon jó énekes, szerintem valamilyen szinten alulértékelt. Hogy most sok a rajongója, de pl Magyarországon inkább cikizik azt, aki hallgatja. Tényleg tehetséges, ő is meg a bátyja is. Nagyon sok jó dallamú, fülbemászó zenéje van. És most kérdezem én, ha nem tehetséges, meg ezt bárki megtudná csinálni, akkor miért nem csinálja az? Gyerünk, rajta, lehet kezdeni. Szegény családból jöttek, de a tehetségük annál kiemelkedőbb. :)
2023. aug. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

#11

Annyira szegény családból jött, hogy az anyja egy menő szinésznő. Szerinted mennyi kezdőtőke kell ahhoz, hogy valaki befusson? Ma már nincs az, mint mondjuk az Iron Maiden esetében, hogy a kiadók minden költséget állnak a fiatal előadóknak. Már az első kiadvány előtt sokkal több pénz volt a karrierjében, mint amennyit egy átlagos ember egész életében keres.

2023. aug. 25. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
68%
Annyira szegények voltak, hogy egy nike sportcipőt nem tudtak megvenni, és ezért Billienek egy lovardában kellett dolgoznia, hogy megvehessen egyet.
2023. aug. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

#13

Bocs, most esik le, hogy te csak trollkodásból írsz marhaságokat. Így viszont felesleges reagálni rád, úgyhogy be is fejeztem.

2023. aug. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

"Szegény családból jöttek, de a tehetségük annál kiemelkedőbb. :)"


Van erről valami megbízható forrás, hogy szegények voltak? Végeztem egy villámkeresést, de nem találtam semmit.


Eminemről viszont köztudott, hogy szegény volt, de Billie inkább egy középosztálybeli átlag amerikainak tűnik.

2023. aug. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ezt egy interjúban mondta, hogy nagyon szegényen nőttek fel, illetve ha megnézed a filmet, ott Maggie, az anyukája mondja, hogy amikor volt az a nagy anyagi válság Amerikában 2010 környékén, azt ők nagyon megsínylették anyagilag. Csak ezt nem reklámozzák mindenhol, de így volt sajnos. Jó persze, ha az számít szegénynek, aki koldul, akkor persze nem voltak szegények, de gazdagnak semmiképp nem mondtam volna őket.
2023. aug. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!