Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kriszhadvice tényleg szerfogya...

Kriszhadvice tényleg szerfogyasztás miatt nem volt / nincs szabadlábon?

Figyelt kérdés

Olvastam egy cikket róla, hogy súlyos fogyasztója volt és börtönre ítélték.


Ez valóság? Viszont olyat is olvastam, hogy visszavonult és minden csak rosszindulatú pletyka.


2023. aug. 3. 18:48
 1/4 A kérdező kommentje:

[link]


A szemeit nézzétek a linkelt időpontnál, valami lehet benne?

2023. aug. 3. 18:49
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Jó kérdés de nem elképzelhetetlen.
2023. aug. 4. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Ha visszavonulnál, és olyan pletykák mennének rólad, hogy drog miatt börtönben vagy, akkor te hagynád? Nem az lenne az első hogy cáfolnád egy storyban például? Ez olyan amit se ki nem hagyna. Kivéve ha ugye igaz az egész. Sokat járok a városkájába, sok embert ismerek onnan, és elvileg elég nagy mizéria volt mikor hajnalban ébresztették a famíliát a rendőrök. Idén szabadul, ezt viszont csak redditen meg a discordján olvastam, csak nyilván amint észreveszik a modok, tiltanak minden hasonlót, gondolom pénzt kapnak érte.
2023. aug. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%

3#

Tudnál küldeni pár infót ezzel kapcsolatban? Mosmár tényleg nagyon kíváncsi lettem.


Btw, egy ócska pletykával, ami csak néhány emberhez jut el, nem feltétlenül foglalkoznék én sem.

2023. aug. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!