Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szegény Megyeri Csillát nem...

Szegény Megyeri Csillát nem sajnáljátok a rusnyázás kijelentése miatt ?

Figyelt kérdés

Sajnos ez akár tetszik neki akár nem ezt már nem mossa le magáról.


Tudom meg gondolatlan volt de az internet világában nem jó az ilyen kijelentés hogy bocs nem akartam szerintem.


Csak az embereknek rosszul esett milyen higgadtan mondta rusnyáb társaink mivel veletek ellentétben jól nézek ki kb ez jött le nekik.


2023. júl. 31. 22:32
 1/9 anonim válasza:
Nem
2023. aug. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Ugyan, mit sajnáljak egy buta, fel"kapaszkodott" celeben egy helyi tv csatornán tett kijelentése miatt?
2023. aug. 1. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Eddig azt sem tudtam, hogy létezik ez a Csilla. A mai napig nem tudom, hogy ez miért “celeb” de nem is érdekel. Gondolom ez is elbüfögte magát 2x vmi műsorban. Olvastam egy cikket a dologról, azért tett érte hogy elcsattanjon ez az 1-2 pofon.
2023. aug. 1. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%

Egyáltalán nem sajnálom. Miért is kéne? Azóta se tett le semmit az asztalra, ami miatt változott volna a véleményem.

Redditen ráadásul kibukott a Havasos történet hangfelvétellel. Undorító az egész.

2023. aug. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Emlékszik még erre bárki? Annyi ilyen piszlicsáré hülyeség történik minden nap, hogy egy hét múlva sem emlékszik már ezekre senki, több éves sztorikat meg tényleg rég elfelejtett már szinte mindenki.

Ez a csaj meg gyakorlatilag ennek a bakinak köszönheti, hogy valamennyire ismert lett.

2023. aug. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Az utolsó utáni ember, aki kéne sajnálni . Egy senki az a no és még buta is.
2023. aug. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%

Mi történt? Én csak a halszagú p/nás történetét hallottam

Ahogy szokták írni, annyi a teljesítménye, hogy visszaveri a fényt. Bármit is tett teljesen felesleges sajnálni, az ilyen teljesítmény nélküli emberek így járnak, ilyen-olyan okból felkapják őket, aztán szépen eltűnnek a süllyesztőben

2023. aug. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%
Nem. Még jó, hogy nem mossa le magáról... a szavaknak, tetteknek következménye van. Plusz akármilyen megdöbbentő és szomorú, ebből ez a nő karriert csinált magának és országosan ismert lett, pedig előtte vmi városi tévében bazsalygott.
2023. aug. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A rusnyázós kijelentése miatt nem sajnálom. A nő nem szimpatikus, tipikus megélhetési celeb. A megverésével kapcsolatban viszont teljes mértékben mellette állok. Remélem sikerrel jár a bíróságon.
2023. aug. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!