Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek is terhes Palvin...

Szerintetek is terhes Palvin Barbi?

Figyelt kérdés
Az esküvői ruhája a hasánál buggyos, Dylan végig a hasát fogta, és korábban azt nyilatkozták, hogy ő férjhez akar menni gyerekszülés előtt, Dylan viszont a gyerekek után akar esküvőt - szerintem már tuti úton van a baba.
2023. júl. 22. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Valami eszméletlenül, hihetetlenül k@rvara nem érdekel, de ha terhes a Palvin Barbi a Dylantől, akkor jó egészséget kívánok nekik innen a gyakori kommentszekciójából.
2023. júl. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

"Valami eszméletlenül, hihetetlenül k@rvara nem érdekel"


Vannak dolgok, amelyek engem sem érdekelnek semennyire sem. Onnan lehet megismerni ezeket, hogy nem foglalkozom velük és pláne nem kommentelek semmit hozzájuk.

2023. júl. 23. 00:27
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Pár hónapon belül úgy is kiderül.
2023. júl. 23. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem igen. Kár, hogy egy külfölditöl... Ha külföldön élnek majd, a lány családja alig fogha látni a gyereket, ha Magyarországon, akkor meg fordítva.

Majd elválnak...

2023. júl. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!