Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Azariah tényleg drogozik?

TheRealBreakonHeadsxd2 kérdése:

Azariah tényleg drogozik?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/shorts/rSFtsswbxME (ha nem mernél rákattintani akkor írd be a YT-ba hogy: Miért mindig ilyen szomorú Azahriah? a Dob meg Basszus Podcast csatornától)

Ezen a videón a megjegyzések azzal vannak teli hogy "Látszik hogy bevagy állva Azi" meg ilyesmi. Ti erről mit tudtok, valóban drogozik vagy ?



#Azarah
2023. júl. 3. 19:15
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
ki nem a szórakoztató iparban..?
2023. júl. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Aki nem az ha nem baromira tehetséges es gyakorlott akkor kinézik.
2023. júl. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%

Ki nem úgy általánosságban? 🙄

Én speciel nem, a füvet is csak kipróbáltam és nem jött be, de a környezetemben rengetegen tolnak mindenfélét, tizenéves kor közepétől, húszas éveken át, de még harmincas ismerőseim is (azok közül inkább az ilyen “kiöregedett hippik”, bár a gazdagabb rétegeknél meg a kokain és hasonlók mennek népszerűek).

Sok zenész/művész van a környezetemben, azoknak a nagyrésze vagy sokat iszik, vagy tol valami extrábbat.

Ezt most egyáltalán nem ítélkezésből írom (mindenki azt csinál, amit akar, amíg nem bánt vele másokat), de egyáltalán nem olyan ritka az, hogy egy fiatal drogozik, mint amennyire ledöbbent itt a kérdező.


Persze ha 18 alatti vagy, amit valószínűsítek, akkor azért leszögezném, hogy ez nem egy követendő példa, szóval nem is lesz tőle kevésbé veszélyes a drog, ha Azi is csinálja.

2023. júl. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

Nyílván nyomatja.

Általánosságban elmondható a zenészekről, híres és javarészt valós sztereotípia, hogy drogoznak.

2023. júl. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát!

A 3-ashoz csak annyit fűznék hozzá, hogy én sosem terverztem drogozni, a cigit is mélyen elítélem. (nem az embert aki csinálja hanem magát a dohányipart) Egyépként nem lepődtem meg annyira, mivel eléggé sok zenész tette magát így tönkre de egy Paul Streetből sosem néztem volna ki hogy ezt csinálja, bár azért szomorú, mert a suli kirúgós videója után azt hittem normális. 15 éves vagyok

2023. júl. 3. 19:56
 6/10 anonim ***** válasza:
41%
#5 15 évesek egyáltalán regisztralhatnak erre az oldalra? :)
2023. júl. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
33%
A drogosokra lesújt a túladagolás nevű átok, hányan haltak meg már így, ők se lesznek kivételek. Hollywoodi átok, aki megeszi, az elpatkol, előbb vagy utóbb.
2023. júl. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az egyik interjúban azt mondta nem. Inni szokott koncert előtt, néha otthon 1-2 sört. Az interjúiból lejön hogy egy szerény, normális srác. Tuti nem drogozik.
2023. júl. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 everlight ***** válasza:
Mit számít ha igen? Mindenki azt visz be a szervezetébe amit akar.
2023. júl. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Úgy és akkor patkol el, mikor akar...
2023. júl. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!