Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek túlélik a Titanic...

Szerintetek túlélik a Titanic roncsainál eltűnt tengeralattjáró utasai?

Figyelt kérdés
Elvileg holnap délig elég az oxigén nekik.
2023. jún. 21. 20:21
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
70%
Felszámolják. Mondom, hogy adócsalás van a háttérben. A tulaj és a pakisztáni milliárdos él mint hal a vízben. Az egész egy jó nagy blöff, színjáték, de megéri nekik. Valaki kiszámolta már mennyibe került ezeknek ez ökröknek a "mentőakció" összes költsége? Remélem ráterhelik az "örökösökre" az utolsó centig.
2023. jún. 23. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
A pakisztáni egyben Angliában élt és III. Károly király jóbarátja volt... A tulaj viszont egy megszállott őrült volt, mindenkit letorkolt, aki ellentmondott, azt kirúgta, ráadásul aláirattak minden résztvevővel egy papírt, hogy semmiben nem felelős a cég! Fel fogják számolni a céget, ráadásul a perek sorozata zúdul a nyakukba.
2023. jún. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Nem élik túl. Élték...
2023. jún. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Most vizsgálják a hajót, amelyik kivitte oda a tengeralattjárót és a millárdosokat. Mindenkit kihallgatnak, mindent átnéznek, de szerintem biróság előtt felelhet a cég! Csak a pénz számított, azért erőltette a tulaj ezt az utat, volt, aki vissza is lépett. De közben ez egy sufni tuningolt eszköz volt!
2023. jún. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Egy út 300+ millió forint bevétel volt a cégnek. Abból nem tudom mennyi a rezsi, de maradjon csak 150 millió merülésenként. Ennyiből azért elvárná az ember, hogy ne egy moslékos vödröt küldjenek a mélységbe. Legalábbis a videók és képek alapján számomra nem volt túl bizalomgerjesztő a látvány.
2023. jún. 25. 23:10
 16/23 anonim ***** válasza:
15. Nekem sem, amikor megláttam a neten azt az irányító eszközt, majdnem elnevettem magam. EZZEL??? Aztán kiderült, több ilyen is volt, sőt. Na nem, bele nem ültem volna, de turista utoljára csak a két pakisztáni volt. Az apa sem tudta, mire vállalkozott, szegény fiatal fiú pedig csak érte ment el.
2023. jún. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
A fiú elvileg nem is akart menni, az apja vette rá
2023. jún. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem tudták, hogy nem fogja bírni azt az XY ezer m mély tengeri nyomást.

Aláírták azt a bizonyos nyilatkozatot.

" Apa is tudta ". Fia csak " érezte " nem jó ötlet ez a kirándulás. 😠

Valami gáz lehetett az apánál. Tudta " nem fogja túlélni ".

És a fia mint örökös, ne kelljen felelnie az " én " felelőtlenségem miatt...

Az apának nem voltfelesége? Aki, a fiú édesanyja??


Ahogy írtátok, Nem ültetek volna abba a tákolmányba.

2023. jún. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%

Mondom, hogy kamu az egész. Adócsalás, biztosítási csalás van mögötte.

Ha peig tényleg voltak akkora ökrök, hogy beleüljenek abba a xarba, hát meg is érdemlik.


Hányan haltak meg ezidőalatt közlekedési baleseben ártatlanul? Hány embert mentettek ki a görögöknél a süllyedő hajóról?


Nehonymá ezeket a faxokat sajnáluk.

2023. jún. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
38%

19

Ez is megfordult a fejembe. 18 as véleményt is én írtam...

Olyan elméletem is volt, pár m mélyen voltak, mindenki kiszállt. Megfelelő ruhába. Átültek egy másik hajóra. És viszlát.

Ok ne nézzek annyi x@rségot a tv-interneten....

2023. jún. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!