Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kadarkai Endre szerintetek is...

Kadarkai Endre szerintetek is profi műsorvezető?

Figyelt kérdés
Én szeretem nézni a műsorait youtuben és látszik hogy kellő tisztelettel,tapintattal profi interjúkat csinál.
2023. jún. 4. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Friderikuszt majmolja minden gesztusával, kiejtésével stb., de csak a majmolás marad, mert ő is mindig ugyanazt a 40-50 embert rotálja, mint a többi beszélgetős műsor.
2023. jún. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem
2023. jún. 4. 22:08
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Jónak jó, csak nem egyéniség. A műsoraival nekem is az a bajom hogy ugyanazokat az embereket hívja mint a többi. Unalmas.
2023. jún. 5. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Nem
2023. jún. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem egy Larry King az biztos. Magyar szinten nem rossz.
2023. jún. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a bajom vele, hogy nem látom a riporter mögött az embert. Tény, hogy amit ebben a szakmában ki lehet tanulni, azt ő kitanulta, sőt csúcsra járatta. Nincs egy olyan hangsúly vagy mozdulat a karakterében, amit ne gyakorolt volna éveken át a tükör előtt. Nem tud hibázni, nem tud spontán lenni, így viszont izgalmas sem tud lenni számomra. Kicsit olyan, mint egy AI által generált riporter. Vannak azért klassz riportjai.
2023. jún. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Én nagyon szeretem a riporjait,nagyon soknál nevettem és soknál el is sírtam magam. Én úgy gondolom nagyon felkészült,és igenis spontán tud reagálni a riportalanyok mondataira.A "Szavakon túl" és a "Lélekben" sorozatát imádom. Véletlenül megnéztem a Geszti új műsorában a Falusi Mariannal készült "Adom a napom"at és persze már láttam a Kadarkaival készült riportot Mariannal,hát sztem ég és föld,persze Kadarkai javára. Az előző hozzászóláshoz csak annyit ,hogy sztem azért tűnik nem olyan "emberinek " ,mert ő a riportjaiban teljesen a meghivott vendég van ,vagy vendégek vannak az előtérben,egyáltalán nem törekszik arra,hogy akár bármilyen történetet is megosszon a saját életéből. Amúgy tud jókat röhögni is ,ha éppen azt hozza a helyzet.
2023. dec. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!