Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért 2017-et tekintik Dancsó...

Miért 2017-et tekintik Dancsó hanyatlásának évének?

Figyelt kérdés
Nem értem, az egmillió előtt legalább vicces volt, nem pedig most. 2019 előtt normálisan beszélt, nem flegmázott, nem kezelte senki celebnek.
2023. máj. 26. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet akkor hagyott fel a klasszikus paródia/kritika tartalmakkal és fordult más irányba. Mivel eltüntette a régi anyagokat, ezt már nehezebb visszakövetni.
2023. máj. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Én sem értem, sosem volt jó, nincs honnan lehanyatlani.
2023. máj. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 NTBS ***** válasza:
0%
A siker onnan változtatott rajta.
2023. máj. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%
Én sem értem azokat, akik szerint ez az ember VALAHA is jó volt. Sosem volt az. Tehetségtelen, amit cinizmussal palástol. Hogy miért kapták fel számomra örök rejtély.
2023. máj. 27. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

De, ha megfigyelitek, azért elég sok videós próbál ugyanabban a stílusban tartalmat gártani ahogy ő csinálja. Keresnek trash tartalmat, aztán szétoltják a készítőjét, amivel csak annyi a gond, hogy ilyen tartalomhoz ennyi nem elég. Nagyon sok esetben arról szólnak ezek a videók, hogy együtt nézzük a trasht és a Youtuber 2 jelenet között huszonötödszrre is elmondja, hogy húúú meg haaa, semmi újat nem ad hozzá, csak azt mondja el hangosan, amit mi is gondolunk, kb volt olyan akinek nem tudtam nézni a videóját, mert kvázi 10 percen keresztül ugyanazon vihogott. Persze tisztelet a kivételnek, mert nem ismerem az öszes youtuber összes munkásságát.

Ebből a szempontból a videománia igényesebb tartalmat gyárt, képes arra, hogy jobban ébren tartsa a figyelmemet.

2023. dec. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!