Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Győzike mikor lett országosan...

Győzike mikor lett országosan ismert híresség?

Figyelt kérdés

2023. máj. 12. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
20%
2020-ban a Romantic együttessel.
2023. máj. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

2000-ben alakult Romantic zenekarával lett híresebb az alacsonyabb iskolázottságú néprétegen belül, főleg gyártósor pozitív, 8 általánosos, falunaplátogató emberek kedvelték. Tipikus felfuttatott sztár volt,nagyon buta és egyszerű, de pont ezért kedvelték a funkcionális analfabéta rétegben.

Mára fideszikon, nyilván a fidesz a Farkas Flórián bortány miatt, akart pár roma honfitársunkat maga mellé, nagy valószínűséggel kifizették az adósságait az adónkból.

2023. máj. 13. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
bazz, én is 2000-et akartam írni, csak álmos voltam már :D
2023. máj. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2000-ben a Romantikkal kezdődött utána még jobban berobbant a 2005-ben indított Győzike show-al. Onnantól kezdve egyre több műsorba hívták pl celeb vagyok ments ki innen, édes élet, van életünk stb. meg a családja is egyre ismertebb lett így.
2023. máj. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mikor a magyar nép elérte a birka szintü agy csucsot!
jan. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!