Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Videós találkozóra hány éves...

Videós találkozóra hány éves kortól lehet szülői felügyelet nélkül menni?

Figyelt kérdés

Fiam menne, de én dolgozok, nem tudok elmenni vele.

Az új albérletünktől kb 1 buszra lesz nyáron a videós találkozó. Elmenne a fiam, én elengedném. Hány évesen mehet be kísérő nélkül? És csak a szülő lehet kísérője, egy ismerős nem?


2023. ápr. 21. 09:38
 1/8 anonim ***** válasza:

A rendezvény leírásában nincs leírva valahol?

Egyébként ha napközbeni rendezvény, akkor szerintem legfeljebb 14 évig kellhet felnőtt kísérő, de talán még addig sem.

2023. ápr. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Kerestem mikor lesz itt Budapesten, nem találtam.

Emailt írtam, mikor lesz Budapesten is, és azt válaszolták augusztus körül, de erre a kérdésre már nem adtak választ.

2023. ápr. 21. 11:11
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
Kinek a találkozójára menne? Mert a legtöbb videós úgynevezett digipedo, vagy digipedofil, azaz abból élnek, hogy a videóikra kiskorúak kattintanak, (minden kattintás egy videón pénzt termel az adott videósnak, magyarul a kisgyerekekből élnek!) Ezért nem engedem én pl, hogy a gyerekem youtube-on ilyeneket nézzen! Egy ingyenélőnek sem termeljen az én kisgyerekem pénzt!
2023. ápr. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nasz Dani, KD
2023. ápr. 21. 16:30
 5/8 A kérdező kommentje:
van egy fickó, Oenmkcendry (bocsánat, nem tudom hogy írják) egyszer facebook reklámban láttam. Na ő hozzá nem szívesen engednék gyereket, mint valami csöves a blahán
2023. ápr. 21. 16:32
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha veszek a gyerekemnek egy jegyet (nem VIP jegyet) akkor [link] ezek közül mindegyik videóstól kaphat aláírást, fotót, vagy nekik kell külön fizetni?
2023. ápr. 21. 16:35
 7/8 anonim ***** válasza:
4-es uram jézus! Ez az ember egy nárcisztikus magamutogató, aki kész beáldozni a családját is, hogy némi pénzt keressen! Komolyan az ilyen ember sztárnak számít itthon?
2023. ápr. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

#3 Magyarul nem a kisgyerekekből élnek, hanem a kattintások után kapott pénzből, reklámokból, szponzorált termékekből esetleg.. Miben más az, ha egy felnőtt kattint egy bármilyen videó tartalomra?

Az jogos érv, ha a tartalom problémás, ezért nem nézheti a gyerek. Vagy az is, hogy feleslegesen sok ideje elmegy, amit értelmesebb dolgokra is fordíthatna. De nekem az elég furcsa, hogy csak azért ne nézze a gyerek, mert ebből valaki esetleg pénzhez juthat... És ezzel nem akarok védeni egyetlen tartalomgyártót se, nem is igazán ismerek sokat. De mondjuk ha valaki oktatási célú tartalmakkal képes nagy létszámú fiatalkorú közönséget bevonzani, azt sem nézheti a gyerek?

2023. ápr. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!