Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Jisoo vagy Rosé hangja a jobb?

Jisoo vagy Rosé hangja a jobb?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 19. 16:15
A kérdező szavazást indított:
Jisoo
Rosé
Mindkettő nagyon szép, és tetszik❤🌹💝🌹💗🌹
12 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
7%
Jisoo a legszebb fiú, aki lánnyá operáltatta magát! Szinte az ember azt hiszi, hogy tényleg lány!
2023. ápr. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azért az komoly, hogy Te ezt gondolod. Amúgy tényleg lány. Keresd rá Google-ön úgy, hogy „Kim Jisoo”. Majd meglátod, hogy tényleg lány. De amúgy ha már ezt a választ adtad akkor azt is válaszolhattad volna, hogy „Jimin (BTS) a legszebb lány, aki fiúk operáltatta magát. Nem értem, hogy miért kell őket kigúnyolni! Hogyha ebben lelitek örömötöket arról nem én tehetek róla hanem ti vagy a szüleitek, hogy így neveltek.
2023. ápr. 19. 18:51
 3/13 A kérdező kommentje:
A kérdéshez meg a #Jisoo is odatartozna, ha kiírná ez az oldal.
2023. ápr. 19. 18:52
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
pedig ladyboy
2023. ápr. 20. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem odaírni, hogy CSAK azok válaszoljanak akik ERRE válaszolnak és legalább valamelyiket választják.
2023. ápr. 20. 15:31
 6/13 A kérdező kommentje:
Ja #1 és #4 hogyha nem tudnátok akkor a kpopperek azt mondják, hogy Jisoo a QUEEN of visual a K-popban.☺🥰❤🌹
2023. máj. 14. 22:50
 7/13 anonim ***** válasza:
36%
Jisoo borzalom
2023. aug. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Egyértelműen Rosé jobb.

Jisoo nagyon szép, kedves, emellett szórakoztató jelenség és jó a humora.

Viszont az éneklésben ezt nem tudja megmutatni, mert nincs hangja. …Ami elég nagy hiányosság, ha rád ragasztják az “énekes” címkét.

Adott, hogy a színészkedés jobban fekszik neki.

2023. dec. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

„Viszont éneklésben ezt nem tudja megmutatni”

Hallhasd meg az All Eyes On Me dalát.

2023. dec. 3. 13:55
 10/13 anonim ***** válasza:
Mindkettonek szep, kellemes hangja van. Bar Rosenak jobb a technikaja, nekem szemely szerint Jisoo-e jobban tetszik, mert iszonyat kulonleges. Nagyon erdekes hangulata van. Szerintem rendkivul jol illenek hozza a fajdalommal teli szovegek :D
2023. dec. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!