Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A hetero nők miért kedvelik a...

A hetero nők miért kedvelik a meleg Osváth Zsoltot?

Figyelt kérdés

Zshowtime videói alatt rengeteg a női kommentelő.

Bezzeg amikor egy hetero férfi készít videót, alig látni női hozzászólót...



2023. ápr. 17. 21:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
68%

Vagyis azt állítod, hogy a pasik intelligensebbek mint a nők, ugye...


Még szerencse, hogy aki életében kimozdult már a mamahotelből az tudja mi az igazság.

2023. ápr. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
23%
Nem ezt írtam, de úgy értelmezed, ahogy akarod.
2023. ápr. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
38%
Ezt írtad pedig mindenki tudja, hogy pont fordítva van.
2023. ápr. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
31%
1: Akinek Osváth Zsolt intelligens…
2023. ápr. 18. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
46%

Hetero nőként én nagyon kedvelem. Éttelmesen tud kommunikálni, érdekes témákról beszél. Nagyon jól foglalja össze a lényeget, és van mondanivalója.

Egyébként a férjem szintén hetero férfi, és ő is velem együtt szokta nézni, pedig ő nem igazán fogadja el a melegeket. Sem nőket sem férfiakat. Ennek ellenére ő is éppen ezért, mert nem tömegvideókat csinál, és normális a gondolkodása, szereti.

2023. ápr. 18. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Jani Belucci válasza:
43%
#14: Elhisszük hogy a matek megy neked, de ha úgy vitatkozol mint egy 5 éves, akkor lehetsz te bármilyen zseni, akkor is egy idiótának fogsz tűnni. Azt hitted hogy ezzel megvillanthatod zsenialitásod, de épp ellenkezőleg hat. Az érződik belőle, hogy önbizalomhiányos vagy az intelligenciáddal kapcsolatban.
2023. ápr. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
72%

Sok női kommentelő van heteró srácok videó alatt is, de nyilván nem mindegy hogy hol. Ha önjelölt, mindent tudó szigmahímek mondják meg a tutit, de közben mindenért nyavalyognak, vagy megmondja hogy kinek mi a dolga, közben nem csinál semmit, akkor nem a heteró nők lesznek a főkommentelők.


De ez valószínűleg csak annyi az egész, mknt mikor a hetero nők mondják, hogy minden jó pasi meleg, mi melegek meg arról panaszkodunk, hogy minden jó pasi heteró.

2023. ápr. 19. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
23%

#16 látom remekül megy a pszichoanalízis félmondatok alapján. Azt analizáld ki, hol degradáltam a nőket az eredeti kommentemmel. Talán sehol. Osváth Zsolt tartalmát sem degradáltam. Ha úgy vesszük, a Puzséros példával talán inkább a férfi nézőket degradáltam. Visszagondolva, nem is jó példa Puzsér, mert ő elég színpadias és kicsapongó műsorokat csinál, azt hiszem.


Erre rá jött egy bunkó, aki - ahelyett, hogy kérdezne, ha valami nem világos - leb..sz, hogy szerinte a való életben pont, hogy a férfiak az ostobák, én meg nyaljak sót, mert... mert... mERT CSAK >.< Pluszba nem túl burkoltan le is incelez, noha nem ismer. Vélt gyűlöletre gyűlölettel felel.

"Még szerencse, hogy aki életében kimozdult már a mamahotelből az tudja mi az igazság."

"pedig mindenki tudja, hogy pont fordítva van."


Azt szerettem volna mondani, hogy objektíven nézve másféle tartalmat kell gyártani, ha magas arányú női nézőt akarsz. Ha hallgatsz podcasteket, ott gyakran előjön az, hogy nézik a statisztikákat, és aktívan gondolkodnak azon, hogy lehet az arányt javítani.

Szakbarbár, tényeket/véleményeket rendezetten felsoroló tartalmat jellemzően nem nők néznek. Pont. Szerintem nem lesz attól valaki intelligensebb, hogy Magyarország Bzmot állományáról néz videót, mintha egy személyesebb jellegű interjút nézne egy értelmes emberről. Sőt, a Bzmotokról is lehet olyan videót gyártani, amiben ugyanazok a tények/vélemények szerepelnek, és lenne rajta 30-40% női nézettség.


Inb4 a genderes megjegyzés sem konzervatív odaszúrás volt, csupán arra akartam vele utalni röviden, hogy bár magából a női biológiai létből nem következnek olyan éles gondolkodásbeli különbségek, mint amit a sztereotípiák sugallnak, statisztikailag azt látjuk (a tartalomgyártók), hogy mégis mások a fogyasztási szokások.


Itt offolom is ezt a """vitát""" az előzményeimből, szokásos gyik sárdagonyázás nem érdekel.

2023. ápr. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
38%
Elmondom miért nem követek sok férfi influenszert. Mert szar tartalmat gyártanak. Ott van például fókuszcsoport vs pottyondy edina. Ez a két tartalomgyártó nagyjából egy időben futott fel, hasonló társadalmi témákat boncolgatva. Pottyondyt klasszisokkal jobbnak tartom. Ahhoz, hogy női tartalomgyártóként befusson valaki nagyon jó kell lennie. Férfiként elég az is, ha átlag alatti vagy, akkor is inni fogják a szavaidat. Pedig a fókuszcsoport egy nagy nulla. Ezt én is megtudnám csinálni, hogy odaállok a mikrofon elé és nulla humorral, kreativitással reagálok a hét eseményeire. Csak nekem égne a pofám, ha ennyi teljesítménnyel készítenék videókat. A pasiknak meg nem ég. Ezt látom. Dancsó ugyanez. Krva béna, amit csinál mégis több százezren nézik. Egy mosolyt nem képes kicsikarni belőlem. És ez jellemző a férfi influenszerek többségére. Zsolti se vicces, de legalább tartalmas videókat készít, érdekes társadalmi témákat boncolgat. Ahogy Gulyás Marci is. De egy heteró férfi influenszert nem tudnék mondani, aki nálam megüti a szintet. Esetleg Szirmai Gergő. De lehet ő is meleg, csak titkolja.
2023. ápr. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
18%

A nők elfogadóbbak, és a nőknek inkább bejönnek a felszínesebb beszélgetések átlagos képességű műsorvezetővel.

A férfiak összességében jóval intelligensebbek, őket inkább találod meg a komolyabb videók alatt. Ezen az oldalon is láthatod, hogy a nőknél a vita többnyire kimerül a vagdalkozásban és másik sértegetésében, nagyjából Osváth Zsolt az ilyen szinten lévő női nézőket elégíti ki (khm). Egyébként nekem semmi bajom a szexualitásával, baloldaliként támogatom a melegeket transzokat, de ami trash, az trash.

2023. ápr. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!