Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért olyan nagy kunszt, hogy...

Miért olyan nagy kunszt, hogy a humorista(Nacsa) ezt mondta?

Figyelt kérdés

1. Lassan nagyobb balhé van belőle, mintha megölt volna egy embert.

2. Ez a véleménye, most lehet vele egyetérteni vagy sem, de ez a szánalmas vergődés szerintem nagyobb gáz.

Most megint térjünk vissza a gyilkoshoz.

Főleg a nagyon értelmes liberális oldalon az ilyet még próbálják kimosdatni meg sajnálni kell.

Ez meg el se követett se bűncselekményt vagy szabálysértést, aztán megy a vinnyogás ezerrel.

4.

Van benne igazság.

Tudom, ott van Pottyondi meg a Kormos Anett meg aaaaa, jah hát nem igazán van több, de az arány még jó is, hiszen a legtöbb nőismerősöm azt se tudja mi az a humor.

Elég megnézni egy Monthy fórumot, nők nincsenek is.

Ugyan így nem látom, hogy mennének hegeszteni vagy kukásautón se látom őket.



5.Lassan már nem lehet azt se mondani, hogy xy versenyző teljesítménye gyenge.

Már azon is meg fog sértődni.

Mi értelme van ennek az állandó hisztinek?


2023. ápr. 3. 21:14
1 2
 1/11 konteós válasza:
16%
1: sorold kérlek!
2023. ápr. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%

#3

Amy Schumer.

2023. ápr. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 konteós válasza:
33%
1 db az egy csomó, csak nehéz rá csomót kötni :D
2023. ápr. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 konteós válasza:
0%
ps. amúgy szerintem pl. a Pökkhendy Edina krvára fárasztó és gyenge humorista
2023. ápr. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%
Azért tehetségtelennek nem mondanám. Tény, hogy nem egy örökzöld, de régen voltak nagyon jó paródiái. A Banánhéjt imádtam, meg eleinte még a közmédián is jók voltak. A sport Tv-n a Heti helyzet cimű műsorban is rögtönzött, alakított nagyokat. Nem kell túlozni sem, csak azért mert valaki belemászott Orbán seggébe.
2023. ápr. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert a Bagi-Nacsa duótól a humor aztán végképp messze áll. Pottyondy legalább bátor ahhoz, hogy feldolgozza a mindennapok eseményeit és mindezt humorosan teszi. Nacsának meg annyira futotta hogy a királyi tv-ben előadja ugyanazt a Korda Gyuri meg Gyurcsány paródiát huszadjára, az Orbánnal való viccelődéshez meg túl gyáva.

Félreértés ne essék, ha Feri lenne hatalmon akkor meg Orbánt parodizálná és Gyurcsányt istenítené. Ilyen köpönyegforgató, gyáva emberek ezek.

2023. ápr. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nana, azért nem ez a helyzet, megvan az, hogy Nacsa Olivér, főfő fidesznyik?! A bátyja, ha nem tudnád.
2023. ápr. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Na jó, Edina baba se vicces, csak épp mivel Orbánt fikázza, a sok proli minden szaron röhög, mert így próbálja meg oldani a feszültséget, ami benne van.


Jakabot parizerembernek hívni?

Ez a marha nagy poén?


Na, ne!


Oké, bátor, hogy kiáll, de azért itt meg a pénzről van szó.

2023. ápr. 4. 08:13
 9/11 anonim ***** válasza:
25%

Liberális vagyok, de én is túlzásnak érzem, amiket írnak. A legviccesebb az, hogy a 444-en meg hasonló oldalakon próbálnak erőlködve jó női humoristákat mondani.

Való igaz, Nacsa utoljára a Banánhéjban volt vicces és lefeküdt a Fidesznek. Ettől még nem kell élből hülyeségnek nevezni, amit mondott.

Őszintén szólva nem nagyon tudok visszaemlékezni olyan női ismerősre, aki vicces lett volna. A magyar női humoristák is borzalmasak szvsz. Kormos Anettnek egyszerűen nincs humora, a forgatókönyvei is szörnyűek. Ki van még? Ács Fruzsina, Ráskó Eszter detto. Minősíthetetlenül gyengék.

2023. ápr. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

9.


Jó, szerintem te is tudod, hogy te nem liberális vagy, hanem egy náci.

2023. ápr. 4. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!