Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hatalmasat csalódtam a sztár...

Hatalmasat csalódtam a sztár példaképemben és ez annyira megviselt hogy mentálisan nagyon megterhel, hiába segít az elmeorvosom és a gyógyszer amit szedek, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Legelsőként szeretném azzal az információval kezdeni, hogy van pszichoterapeutám és pszichiáterem is. A szichoterapeutámhoz heti egyszer, minden hétfőn járok, a pszichiáterem pedig többnyire csak a gyógyszer írja fel nekem. Amit szedek, az depresszió elleni gyógyszer. Ezek a segítségek sokak jelentenek nekem.


Van, pontosabban, csak volt egy amerikai hölgy példaképem, akit rendkívüli mértékben tiszteltem és imádtam eddig. Felnéztem rá, ő volt az én hatalmas hősöm. Hosszú évek óta motivált engem. Ez a bizonyos sztár egy hölgy, aki zseniális rajzokat készít, profi grafikus. Mesebeli a tehetsége, varázslatos tudással rendelkezik. Volt, hogy képregényeket rajzolt, volt, hogy borítókat, plakátokat. Nagyon híres és rengetegen szeretik.


Abban a megtiszteltetésben volt részem, hogy 2 éve még a rajongói levelemre is válaszolt és tetszett neki a rajzi galériám is, amit a levélben mellékeltem neki. Nagyon kedves, motiváló dolgokat mondott nekem. Arra bíztatott, higgyek magamban és rajzoljak jó sokat.


Nagyon boldog voltam és sokat fejlődött azóta a rajz tudásom is. A rajzi galériámban 853 alkotásom van és igyekszem egyre ügyesebb lenni. A levél, amiben válaszolt az én rajongói levelemre, rengeteget jelentett nekem.


Aztán 3 napja láttam vele kapcsolatban egy szörnyű videót. Teljesen ellentétes volt azzal az imidzsel kapcsolatban, amit a közösségi médiában bemutatott magáról. Ebben az úgymond leleplező videóban lehetett látni egy olyan oldalát, amit egyáltalán nem mutatott meg eddig.


Ebben a videóban goromba volt, tiszteletlen, erőszakos, bunkó, káromkodott és mocskos dolgokat csinált. Dohányzott, meg ivott is és primitív módon viselkedett mindenkivel a videóban. Olyanokat is mondott, hogy ő "Utálja a rajongóit!" és hogy "Nagyon unja a jókislány szerepet!" meg hogy "Mindenki elmehet a Pokolba!" és hogy "Nem érdekel ha negatív példát mutatok ezzel másoknak!".


Teljesen összetőrtem. Főleg azért, mert a közösségi médiában mindig azt mondta, nem iszik és nem dohányzik, ezeket butaságnak tartja, az egészséges életmód a fontos. (Én magam se dohányzom és iszom, nem érdekel a dolog és büszke voltam a példaképemre, hogy azt hittem, ő is ilyen személyiség.) A korábbi példaképem azt is mondta gyakran a múltban, hogy mindenki támogatása fontos neki és hogy ő nem egy szerepet játszik, ő alapból ilyen kedves személyiség. De ez a videó amit láttam vele kapcsolatban, olyan volt nekem, mintha összetőrték volna a szívemet. Alig hittem a szememnek. Egy világ omlott össze bennem.


Ezt a videót 3 napja láttam és azóta és rá se tudtam nézni a ceruzáimra. A korábbi példaképem rajzait a számítógépemen sírva letöröltem, a közösségi oldalairól lejelentkeztem és sokat remegtem és zokogtam. Olyan érzésem volt, mintha elárultak volna engem, mintha a "legjobb barátom" hazudott volna nekem.


Pedig tudom, a józan eszemmel, hogy ő nem a "barátom" volt. Azt is értem a józan eszemmel, hogy a közösségi médiában a sztárok egy pozitív képet mutatnak magukról, hogy eladható legyen az imidzsük. Ezenet mind fel tudom dolgozni a józan eszemmel. De az, hogy ENNYIRE más az a lány, mint amit elképzeltem róla, nekem a szívem tőrte össze.


Annyira kiütött, hogy nem tudok hozzáérni a színes ceruzákhoz otthon. Nem tudok hozzányúlni a rajz eszközeimhez. Ez a grafikus lány volt az, aki motivált engem, de most, képtelen vagyok alkotni. Sírva dobtam ki itthon a kedvenc ceruza készletem is. Nagyon meg vagyok viselve.


Mit tegyek? Borzalmasan fáj nekem hogy ekkorát csalódtam benne. A pszichoterapeutámhoz holnap fogok menni, a gyógyszerem természetesen beszedtem. Mit csináljak ebben a jelenlegi helyzetben?



2023. ápr. 2. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez valoban beteges dolog. Remélhetően az orvos segít.
2023. ápr. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Nahát Tolkien, meguntad a családi kapcsolatok részleget?
2023. ápr. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

A "deepfake" videókról még sose hallottál...?

Pl., hogy Ferenc pápa pufi dzsekiben mászkál és Trumpot letartóztatták? Egyik sem igaz, csak bunkó parasztok igaznak tüntetik fel a számítógép programjával készült videóikat.

Valószínűleg a hölgyről készült videó is egy deepfake video. Ha megmondod, kiről van szó, bebizonyítom neked, hogy a hölgy soha nem csinált ilyet és nem mondott ilyet. Pl. be szoktak perelni a készítőket hitelrontásért.

2023. ápr. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves 19:27!


Most néztem utána annak amiről beszéltél és hála a jó Istennek, tényleg úgy történt ahogy mondtad: egy gonosz hamisítvány videót készítettek a hölgyről. Utánaolvastam most és maga a hölgy mondta a közösségi oldalán, hogy a videó amit feltettek vele kapcsolatban, az egy hamisítvány.


Annyira megkönnyebbültem! Éreztem a lelkem mélyén, hogy nem lehet valódi az a hülye videó. Nagyon haragszom arra a gonosz lelkű emberre, aki ezt a hamisítvány videót elkészítette, bárki is legyen az illető.


Még egyszer, köszönöm hogy megnyugtattál! Hihetetlen mértékben sokat segítettél nekem! Olyan, mintha visszakaptam volna az életem. Holnap meg fogok beszélni mindent a pszichoterapeutámmal.

2023. ápr. 2. 20:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Kiről van szó?
2023. ápr. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!