Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek messengeren...

Szerintetek messengeren elérhetőek a WEDNESDAY sztárjai?

Figyelt kérdés
Ha igen honnan fogom megtudni hogy melyik a hivatalos oldaluk vagy lehet máshol kéne rájuk írni?

2023. márc. 16. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
És minek? Hogy az 50 éves szakállas Mike válaszoljon helyette, mint a social media kezelője?
2023. márc. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Hány éves vagy,12? :D
2023. márc. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

"Szerintetek messengeren elérhetőek a WEDNESDAY sztárjai?"

Nem. :DD A Facebookot, és ezzel együtt a Messengert az USA-ban a fiatalok szinte egyáltalán nem használják már. Esetleg az Instagramot.

"honnan fogom megtudni hogy melyik a hivatalos oldaluk"

Az azért általában elég egyértelmű. Rengeteg követő, megerősített (pipás) oldal, személyesebb jellegű posztok, stb.

"vagy lehet máshol kéne rájuk írni?"

Leginkább sehol, mert nem fognak érdemben válaszolni, max. az erre a célra felvett alkalmazottjuk fog egy csodás "thank you *szív emoji*"-t biggyeszteni a 15 soros üzeneted után. Én sem írok vissza vadidegen embereknek, pedig nem vagyok híres, nem kell úgymond óvnom a magánéletem, és nem kapok többszáz ilyen üzenetet naponta.

2023. márc. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Vibrátoros_macska válasza:
54%
Biztos<3
2023. márc. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
45%
Jenna Ortegával próbáltam már felvenni a kapcsolatot. De mindegyik facebook profil eddig vakvágány volt. Hamar kiderült, hogy aki válaszolgatott, egy imposztor. :(
2023. máj. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!