Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kik azok az ismert női híressé...

Kik azok az ismert női hírességek, akiknek kimondottan előnyükre vált, hogy arcplasztikai beavatkozást végeztettek el magukon?

Figyelt kérdés
2023. febr. 26. 21:49
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Judy
2023. febr. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Egyről se tudok
2023. febr. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Judy esete kicsit más, de jogos.
2023. febr. 26. 22:50
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
Senkinek! Aki plasztikáztat, az le is írja magát.
2023. febr. 27. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%

Bella hadidnak akkor is jobb lett az orra mint az a nagy kampó meg dove cameronnak is

[link]


[link]


Lehet őket szidni érte de ha nekem lenne valami amit nem szeretek/nem tetszik magamon és lenne rá pénzem megcsináltatnám. ( Mint ahogy rengeteg más ember is csak nem vallják be )

A hírességek az arcukból testük ől élnek akkor is szidják őket ha meg vannak csináltatva de ha nem lettek volna akkor meg gúnyolták volna őket 🤷

2023. febr. 27. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
A linkelt képen látszik, hogy régen bella hadidnak volt egy természetes bája. Most meg egyre ijesztőbben néz ki. Egyre természetellenesebb. Nála el fog jönni az a pont, amikor az emberek "ellene fordulnak" vagy inkább az ellen, amit képvisel. Magyarul azt, hogy nem tudja elfogadni magát, ami egyre több plasztikai beavatkozásban manifesztálódik. És akkor vége lesz a karrierjének. Szerintem.
2023. márc. 1. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
Hát igen mára már túltolta. De az az orrplasztika nagyon jót tett neki, de ott meg is állhatott volna. A sok szemöldök felvarrása ijesztővé tette az arcát
2023. márc. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem már ez az orr is túl sok. Azt hiszem háromszor csináltatta meg csak az orrát. Az elsőnél vagy legkésőbb a másodiknál le kellett volna állnia. Én azt is el tudom képzelni, hogy ezen már nehezebben kap levegőt. És ő a minta egy csomó csajnak..
2023. márc. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%

Érdekes hogy néhányan azt hiszik hogy jogosan ítélkezhetnek mások külseje felett, csak azért mert megváltoztatták….de ha fordítva lenne ez, és a vonzó, de plasztikázott nő ítélkezne azért mert x,y vadidegen nem műti meg a pocok fejét vagy a boszorkány orrát vagy a nem létező mellét, akkor világ háború lenne…..

Szerintem mindenki ítélkezzen maga felett és legyenek kicsit nyitottabbak ezek az emberek.

Nem kell agyturkászt játszani, vannak akik tényleg jobban érzik műtötten magukat és nem elmeroggyantak. Ennyi erővel a hajfestést is ítéljük el nem?

Furcsák vagytok a számomra….

2023. márc. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!