Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Gálvölgyi Jani mit gondol...

Gálvölgyi Jani mit gondol magáról , hogy másokat le tehetségtelen szarozik? Hogy merészeli ezt megtenni?

Figyelt kérdés
[link]

2023. jan. 24. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Meg is nézted az interjút vagy csak ostoba birkaként elolvastad a címét és abból vontál le következtetéseket?
2023. jan. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen megnéztem idézem "Te tehetségtelen sz*r vagy! Te hogy merészeled ezt megtenni?" ezt mondta Gálvölgyi.
2023. jan. 24. 15:38
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Akkor nézd meg mégegyszer, hátha megérted.
2023. jan. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
még mindig csak gyalázást látom, de várom a segítségeket.
2023. jan. 24. 20:06
 5/7 A kérdező kommentje:
ahogy elnézem a kommenteket rendesen le van alázva a csóka
2023. jan. 24. 20:13
 6/7 anonim ***** válasza:
45%
Ezek szerint a nagy színészi múltjával még nem hallott sose improvizációról.
2023. febr. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%

Arról beszél, hogy egy színész kollégája hozzarakott egy mondatod a műhöz.. Valahol érthető a kifakadása.

Ettől függetlenül - bár szeretem Gávölgyit - az utóbbi 5-10 évben megkeseredett és egyre nagyképűbb lett.

Nem szeretem a magyar stand-upok zömét, de Gálvölgyi néha amilyen stílusban beszél róla interjúkban, az felháborító.

2023. febr. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!