Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek is szomorú hogy...

Szerintetek is szomorú hogy meghalt Elvis Presley lánya 54 évesen?

Figyelt kérdés
Felkéne fogni az amerikai sztároknak hagyják a francba a drogot mert a jutalom korai halál lesz vagy ha nem bírnak nélküle élni akkor ne vállaljanak több fel lépést.
2023. jan. 13. 08:14
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Igen, nagyon szomorú. Michael Jacksont szeretem, így kicsit szomorú vagyok Lisa halála miatt (bár őt nem ismertem annyira, így csak most tudom meg, hogy ezek szerint drogokat használt? De mégha igyis volt, kérdező, emiatt nem itelkezhetsz, bár nem helyes, de nagyon sok sztár menekül fuggosegekbe, ez persze sajnálatos. De azok alapján amiket hallottam így az életéről egyáltalán nem meglepő, valójában tragédiák sorát élte meg. 4 tönkrement házasság, az apja halála, aztán a fia halála...szegény sokat szenvedhetett. De mostmar reméljük jobb helyen van.
2023. jan. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem inkább az a szomorú, hogy egész életében krva boldogtalan volt. Egy xar élete volt. Ez sokkal szomorúbb, mint hogy meghalt.
2023. jan. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Szép nő volt pedig, kár érte.
2023. jan. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20%

És mégis milyen élet van 50 felett? Mi a jó az idős korban?

Nekem meg a 40 év is sok lesz…

2023. jan. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Elhiszem hát nem tudom
2023. jan. 13. 21:20
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen,de igazából legjobban a Michael Jackson és az Elvis Presley rajongókat hatotta meg igazán.De a legjobban a MJ rajongókat.
2023. jan. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az 50 éves hol öreg 4-es? :D
2023. jan. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!