Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok erről ?

Mit gondoltok erről ?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=VnYQCGflbqQ


Dancsó Péter az alázás királya

Én egyet tudok érteni veled is Bálna meg Dancsóval is értem hogy jót akar a kissrác de nem az Ő korához való ez a szakértő szerep túl koravén 14 évesen pont hogy leszartam mi van az aszfaltal vagy a járdával kit érdekel? ez nem az én gondom elvet követtem tudom nem szép ilyet mondani de szerintem 14 évesen ez lenne a normális dolog Ő a korához képest túl komoly


2023. jan. 5. 20:06
 1/4 A kérdező kommentje:
Jól gondolom?
2023. jan. 5. 20:17
 2/4 A kérdező kommentje:
Még az anya is fogta a fejét tán Albert Einstein fia 😃
2023. jan. 5. 20:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Kérdező, van egy kis probléma.


A kissrác tényleg nem egy 14 éveshez való dolgokkal foglalkozik, de ettől még nem kell lejáratni a srácot, mégha tényleg van benne egy erős irritáló faktor. Azért, mert van benne irritálóan komoly tettrekészség, azért nem kell rengeteg néző előtt porig aláznia Dancsónak.


Az meg a másik, hogy ahogy a videót elkezdték kritizálni rengetegen, Dancsó le is törölte a videót, és akkor már persze bocsánatot kért. De adott a kérdés, hogy Dancsó csak álszentségből törölte a videót és kért bocsánatot? Őt ismerve, igen.


A másik meg az, hogy egyik kommentelője konkrétan azt írta és fejtegette hosszasan, hogy semmi rossz nem hangzik el róla, semmi csúnyát nem mond rá. Mondjuk csúnyát nem is mondott róla, de porig alázta.


Igazából te is mentegeted Dancsót a kérdésedbe. De te elhiszed, hogy Dancsó csak jót akart a kissráccal és fel akarta hívni a figyelmét, hogy túl komoly? Egyáltalán, fel kell hívni a figyelmét?


Mindenesetre Dancsó inkább csak a nézettséget akarta generálni gondolom én, a kisfiúra meg magasról szart, csak kell valamiből videózni, és kapóra jött neki ez a kisfiú.

2023. jan. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyetértek veled első válaszoló köszi a véleményt
2023. jan. 6. 05:18

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!