Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek mi lett KriszhAdvi...

Szerintetek mi lett KriszhAdvice-szal?

Figyelt kérdés
Kiírta azt a kódolt üzenetet. Addig rendben is van, meg lett fejtve. Az UFO_s videója alatt írta a nagypapája, hogy akart streamelni, csak elment a kedve a rossz kommentek miatt (Én speciál egyet sem láttam). Szerintetek vissza fog térni? Ha nem, akkor vajon miért tette volna ki azt a kódolt üzenetet, nem pedig csak egy boldog karácsonyt? köszi a válaszokat!

2023. jan. 4. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Fogalmam sincs, nem normális a csávó. Eddig is hiperérzékeny volt, az is nevetséges, amit egy szaros játék miatt leművelt még az eltűnés előtt. Neki nem való ez szerintem, amíg nem képes ezen változtatni és nem besértődni mindenen.
2023. jan. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
Béke szigetén szívja a füvet
2023. jan. 5. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
A prison break magyar verzióját forgatja
2023. jan. 6. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
59%
A New World-ös botrány miatt ment el a kedve mivel kb a saját nézőközönsége szúrta hátba. De szerintem előbb vagy utóbb vissza fog térni
2023. jan. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Drogos c
2023. jan. 16. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Igen, biztos amiatt hagyta abba több mint 1 éve mert egy gameben - ami 1 hónapot se élt meg - felszólalt a közönsége, hofy amit csinál az szabályellenes. Gondolom a cuccügyleteinek semmi köze az eltűnéshez. Nagytarcsán bármelyik embert megkérdezed akik ismerik, mind ugyanazt mondja: elkapták.ha igazak a hírek idén szabadul, de ezt már én is csak kommentekből tudom.
2023. jan. 17. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kriszh legjobb spanja kittina pasija, kittina meg elkotyogta pár embernek a böris sztorit, szóval igaz.
2023. jan. 18. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7

Erről honnan szereztél infót?

2023. aug. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!