Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Meghalt Pelé. Mi a véleményetek?

Meghalt Pelé. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2022. dec. 29. 21:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

R.I.P


Nyugodjon békében🖤

2022. dec. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Bár bevallom őszintén sose rajongtam, szimpatizáltam vele, nem is ismerhettem személyesen (ahogy itt Magyarországról őt max csak nagyon kevesen) milyen volt a magánéletben, Maradona kedvelő voltam a kezdetektől, de azt azért el kell ismerni tényleg tudott focizni az öreg..., senkinek nem hull az ölébe magától csak úgy 3 VB cím, még akkor is ha persze régen lassabb, mássab volt a foci, kevesebb ország válogatottja volt VB-ken, Európából se volt annyi top mint most. Mi magyarok csak álmodni merünk, hogy egyszer legyen nekünk is akár csak egy nagyon kicsit is hozzá hasonló képességű játékosunk...Tudom volt Puskás, de mostanában vagy a jövőben értve.
2022. dec. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
50%

Nekünk volt a kertünkben egy ilyen cukiság, szomorú voltam amikor a cicák levadászták.

[link]

2022. dec. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!