Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok Schobert Larárol?

Mit gondoltok Schobert Larárol?

Figyelt kérdés
2022. dec. 28. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szexi csaj, csak huzatos...
2022. dec. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
82%
"Hogy valaki idejöjjön, és abban a huzatos öreg pajtában találkozzon egy férfival télvíz idején."
2022. dec. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szexi csaj, de amúgy ilyen tucat szexi, nem különleges. Megbukott a történelem érettségin, ahol 100 ból 50 pontot forráselemzésre adnak, és 25 ponttól kettes. Tehát ha minden második forráselemzős pontot elhozod, akkor onnantól kettes, nulla pontos esszékre. Ezen megbukni WTF érzést kelt. A szülei abból a hazugsából élnek, hogy a szénhidrát a felelős az elhízásért, semmi más nem felelős érte.


Amúgy nekem a töri érettségin voltak olyan forráselemzős pontok, amiknél lejött ez a WTF érzés, hogy ezen miért nem jó a válaszom, pedig a forrás alapján biztos voltam bennük, szinte mindig. Ettől még eléggé sok pontot azért elhoztam onnan, pedig a tanulásom 0 pontot hozott, csak a szöveg értelmezése volt ott opció.

2022. dec. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk történelem-mániásként ezt én is furcsának tartom
2022. dec. 29. 16:08
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
És én még csak nem is vagyok történelem mániás és az érettségire szart sem ért amit tanultam, na erre varrj gombot! xDDD
2022. dec. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!