Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Karácsony Gergely miért nem...

Karácsony Gergely miért nem csináltatja meg a felső fogsorát ?

Figyelt kérdés
2022. dec. 20. 13:21
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Mert egy makulátlan mosoly könnyebben bevonzza az öklöt... is. 😂
2022. dec. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
25%
Nem kell keverni a szezont a fazonnal. Ha nem akar jogosítványt megszerezni, az az Ő dolga. Ha lenne neki, az nem a gazdagsági bizonyítvány lenne. Ha nincs szüksége nyelvvizsgára (mert a poziciója betöltéséhez sem kell), akkor miért kelljen ? Feltételezem, hogy nyelvvizsgája Orbán Viktornak sincs (vagy tévedek ?). Az meg, hogy a felesége sem tudta rávenni, hogy menjen fogorvoshoz, nyilván azért van, mert fél a fogorvosi beavatkozástól. Megértem, én is féltem a "hentesektől" mígnem egyszer találkoztam egy fogorvosnővel, aki azt mondta: ne légy már beszarva ! Ő valószínűleg nem találkozott ilyennel.
2022. dec. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Már bocsánat, de azzal volt tele a sajtó, hogy nyelvvizsga nélkül nem is lehetett volna tanár a Corvinuson, ráadásul elő is léptették egyszer.


A másik : annak idején KG ekézte szinte legjobban Schmitt Pált, hogy mondjon le, meg mennyire szégyenteljes, ami történt. Aztán meg ő kerül kéne hasonló helyzetbe és nem mond le. Micsoda képmutatás.

2022. dec. 20. 14:03
 14/25 anonim ***** válasza:
43%
Steve Buscemi fogait többen látják a világon, mégsem akarja megcsináltatni.
2022. dec. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
74%
Manapság aki ad magára nem engedi hogy egy idegen ember a szájába nyúljon. Az ilyen fogcsináltatás egy elavult múlt századi csökevény, amit ma már senki sem alkalmaz, csak büdös páváink nem képesek haladni a korral.
2022. dec. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Mert jogosítványra & nyelvvizsgára gyűjt
2022. dec. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Tudja hogy nincs értelme megcsináltatni, mert Feri úgyis kiveri neki
2022. dec. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Még sokat kötözködik az autósokkal és csináltathatja az alsót is.
2022. dec. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%
Talán azért, mert meg akarod mondani neki hogy csináltassa meg a fogsorát. Amíg ilyen ellenséges vagy az emberekkel, az igazi innovációnak esélye sincs megszületni.
2022. dec. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Dehogy akarom megmondani neki. Hol olvastál ilyet ? Feltettem egy kérdést, hogy hogyhogy nem ad magára jobban ?
2022. dec. 20. 14:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!