Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nők, számotokra a közel 50...

Nők, számotokra a közel 50 éves Leo DoCaprio mennyire vonzó külsőre?

Figyelt kérdés
[link]
2022. okt. 2. 18:19
A kérdező szavazást indított:
Bejön.
Elmegy.
Nem az esetem.
15 szavazat
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*Leo DiCaprio
2022. okt. 2. 18:22
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nulla. Eleve jóllakott napközis kinézete van, és csak modellekkel mutatkozik. Volt egyáltalán párkapcsolata valaha?

46N

2022. okt. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%
Nekem csak Leo Don'tCaprio, sorry. Nem jön be. De jó színész.
2022. okt. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel: jó színész, viszont az, hogy mitől volt szexszimbólum egy időben, az örök rejtély marad számomra.
2022. okt. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

#2


Gondolom volt.


Viszont azt is tudom, hogy Leonardo DiCaprio volt a vezetője annak a csajozós bandának, akik a "Pussy Posse" névre hallgattak. Tag volt az ismert színész, Tobey Maguire is. A leírások szerint "A banda hajlamos volt mindenütt az élet császáraként és igazi tulokként viselkedni: sportot űztek például abból, hogy szándékosan olyan nőkkel kezdtek ki, akikről tudták, hogy van pasija vagy férje, és még arra is volt példa, hogy amikor egy ilyen pasi kifejezte nemtetszését, ők egyszerűen csak megverték."


Forrás itt: [link]

2022. okt. 2. 18:33
 6/14 anonim ***** válasza:
#5: oké, és kinek kell egy tulok?
2022. okt. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

#6


Fiatal volt akkor, azóta megváltozhatott.

2022. okt. 2. 18:36
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sovány, fiatal korában sem láttam benne semmi vonzót. Egyszerűen nem értettem, mit ettek rajta.
2022. okt. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

#3-4


Az, hogy jó színész, pont abból látszik, hogy az élete egy időben úgy tűnik, szöges ellentétben állt azzal, ahogyan a filmeken játszott. Pl. a Titanicban egy hősszerelmest játszott, miközben a való életben inkább botrányosan viselkedett, ahogyan a fenti leírásból látszik.


Egyértelműen egy zseni, nagyon tehetséges ember. És szerintem jól tartja magát. Ha én 50 évesen fele ilyen jól nézek majd ki, mint ő, örülhetek. :D

2022. okt. 2. 18:42
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Mint pasi sose jött be,mindig csak egy kisfiút látok benne.
2022. okt. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!