Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi történt azóta Bertók...

Mi történt azóta Bertók Fruzsival, mióta nem videózik?

Figyelt kérdés

#Bertók
2022. szept. 7. 23:29
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Sok jót nem hallottam. De én nem terjesztem róla a dolgokat, akik ismerik tudják. Ennyi.
2022. szept. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Megnövesztette a haját.
2023. ápr. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt mi mégis honnan tudjuk?
2023. ápr. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
A sógornője túladagolta magát év elején, azt istápolta egy ideig. Ez Ricsi húga aki esztergomban lakik a palijával. Klavora Réka . Kórházi kezelést is fizettek neki valami rehabilitációs leszoktató kórházban . Voltak horvátországban, a fruzsika roma rokonaival, mást nem tudok.
2023. júl. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Nekem ismerős ez a név mintha már olvastam volna róla egy másik oldalon is , ez lenne a Ricsi húga ? A felnőtt húga?
2023. júl. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen , ő is feljött akkor témának a redditen mivel erősen kapcsolódik a fruhoz , szeretne ő is milliókat. Munka nélkül. Az anyag miatt elveszítette a barátait ( mert elviselhetetlen lett), és ő is vlogolhatna erről. Talán még tanulságos is lenne néhány függő számára.
2023. júl. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A redditen sincs túl sok infó róluk, inkább az apja kocsmájában megy a téma.
2023. júl. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Egyre nagyobb darab.

Ez nem szülès utáni elhízás.

Redditen vannak bővebben dolgok róluk . És nem az övék a gyerek. Nem volt hasa sem. Bement egy kórházba és kijött egy gyerekkel .

2023. okt. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!