Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak én ábrándultam ki teljese...

Csak én ábrándultam ki teljesen Marisból? Hol a magyarázat?

Figyelt kérdés

Igen tudom van ennél nagyobb probléma is a világon és van nála toxikusabb influencer stb., De én most csak szeretném elmondani a véleményemet egy közszereplőről, és érdekel, más is van e így ezzel.


2015-ben kezdtem el követni YouTube-n Marist és hamar a kedvencemmé vált, érdekes, vicces, pozitív, fontos tartalmai voltak.


2020-ban már elkezdett hanyatlani a csatorna, akkor már csak kajás tartalmai voltak, meg játékos, de én azt nem néztem soha. 2021-ben csinált egy videót, amiben elmondta, hogy a nagymamája egészségi állapota miatt nem voltak videók, aztán elkényelmesedett és már csak streamelt, mert arra fel se kell készülnie. De mondta, hogy szeretne visszatérni.


Több, mint egy év telt el és azóta se nagyon töltött fel videókat, pedig ígérte, mondta, hogy a magyar egészségügyről készít majd videót, nem tette. Odáig jutottunk, hogy az összes Instastoryján buta fejet vágva az ujját felhúzza boomerangban és írja, hogy stream, gyertek. Nos én aki nem gamer ezt nem élvezem. A kajásokat se mindig, de azok egy fokkal jobban tetszenek nekem.


A legrosszabb az egészben, hogy letagadja, hogy abbahagyta és semmilyen magyarázatot nem kapunk. Mondta, hogy felvesz most 5 videót, amit azért tesz így, hogy ne az legyen, hogy kitesz egyet, majd megint hónapokra eltűnik. Ehhez képest két videót tett fel hónapokkal ezelőtt, kajás videó Barbival, semmi értelmes csak röhögnek benne. Aztán azóta megint semmi. Persze magyarázatot nem ad, miért hagyta abba és tervez e visszajönni rendesen. Hiányoznak a tartalmai, de egyre kevésbé bírom, mint embert, amiért még csak annyit sem mondott, hogy bocs, befejeztem. Amit ha nincs más munkája nehezen is tehetne.


Kár érte...


2022. júl. 27. 12:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Legutóbb 2 hete tűnt fel Klau videójában, de lehet hogy egyébként van más munkája esetleg épp tanul valamit csak ezt nem akarja egyenlőre elmondani a nyilvánosságnak. Mostanában az ilyen fiatalabb youtuberek nagyon rá kaptak a kajás és a zsákba macskás videókra. Én is szívesebben néztem a videósokat amikor pl el mentek valahova vlogolni.
2022. júl. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy az van a háttérben, hogy amiről szeretne csinálni videókat, arról nem lehet politikai okok, anyagi érdekek stb. miatt.

Ezért megmaradt a bugyuta tartalmaknál, amit a 12 évesek garantáltan fogyasztanak.

Neki is meg kell élni valamiből 🤣 ha a normális munka nem tetszik neki., akkor azt kell csinálnia amiből bevétele van. Jelen esetben idiota tartalmak, eroltetett poénok, minel kevesebb gondolkodást igénylő témák.

Én is leiratkoztam róla már egy ideje.

2022. júl. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!