Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » BTS Jiminnek milyen a kapcsola...

BTS Jiminnek milyen a kapcsolata a többi taggal?

Figyelt kérdés
Kivel van nagyon jóba, kivel nem annyira, voltak e nagyobb nézeteltérések, minden érdekel.

2022. júl. 22. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Természetesen volt már olyan, hogy nem jött ki valamiért egy másik taggal.


Én csak annyit tudok, hogy V-vel egész jó baráti kapcsolatot ápol. Vagyis, mivel mostanában nem nagyon követem őket, így nem biztos, hogy ez az állítás most is igaz. De amúgy írtak is egy számot közösen a barátságukról.


Én csak ennyit tudok. Nem hiszem, hogy lenne olyan személy a csapatból aki szúrná a szemét. De ezt csak ők tudják.

2022. júl. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Az összes taggal jóban van, legfőképpen V-vel, de mindig vannak olyan napok mondjuk egy baráti körben, hogy egy másik barátoddal jobban el tudsz lenni, beszélgetni. Van mikor Hobival jön ki nagyon jól, van mikor Sugával stb stb. Én azt látom, hogy legfőképpen Jungkookal és Taeval van a legjobb kapcsolata. Nagyon videókban nem mutatják azt, hogy bármelyikük is veszekedne a másikkal, egyszer-kétszer volt csak ilyen, mint pl mikor Tae lecseszte Jin-t, mert nem tartja a tempót tánc közben, vagy valami ilyesmi. Szerintem, így vannak a közelibb barátságos : Jin és Rm, Suga és Hobi, V Jimin és Jungkook. De pl Jungkooknak RM a példaképe, és sokszor csinálnak liveot közösen (heten, négyen, hárman....) szóval nem annyira lehet megállapítani, hogy ki-kihez áll a legszorosabban.
2022. júl. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
10%
Szánalmas,hogy úgy írtok róluk,mintha országos cimborák lennétek velük. Fogalmatok sincs,mi zajlik belül egy zenész/banda életében,hacsak nem vagytok rokonok ( és gondolom nem) .
2022. júl. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%

Mi az, hogy szánalmas 3-as???


A kérdező megkérdezte, hogy milyen kapcsolatai vannak egy tagnak.


Igaz, hogy nem ismerjük személyesen, de oda is írtam, hogy csak ők tudják, hogy milyen kapcsolat van közöttük.


De egyébként felszínesen, lehet tudni egy-két dolgot, amit mégis osztottunk.


Ha nem tetszik, akkor nyugodtan puffogj magadban.

2022. júl. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
Jinnel,jugnkookkal éd V-vek jön ki a legjobban nagyon kedves és segítőkész barát.ezt onnan szűrők le hogy pl mikor Jin vagy Taehyung elesik véletlen a színpadon ő azonnal ugrik és segít nekik olyan cute de nem csak veluk a többi tagokkal is.Amúgy ez változo hogy mikor kive
ápr. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!