Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak szerintem, vagy szerintet...

Csak szerintem, vagy szerintetek is iszonyatosan helyes és hot Lil Peep ?!^^

Figyelt kérdés

Egyszerűen a zenéi, a hangja, a tetkói, a mosolya, na meg az a stílus...😩

Már több mint egy éve szeretem, tavaly májusban kezdtem el iránta érdeklődni, bár már előtte is hallgattam néha a zenéit, de akkoriban még annyira nem voltam odáig érte, értitek... Viszont amióta kicsit jobban megismertem, néztem vele interjúkat, meg ilyeneket, kb ő az egyetlen olyan rapper, akit ennyire nagyra tartok és felnézek rá! Szerintem eszméletlen cuki!!

A számai közül nem tudnék egyet kiemelni, mindegyik nagyon jó, de még a dalszövegei is olyan találóak.

Aaaa de most komolyan... Hát van nála jobb pali?! Nincs!! 😻🫶🏻🫶🏻

Na, amm bocsika a regényért... <3

Nektek mi a véleményetek róla?💞💞



2022. jún. 20. 23:42
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Gondolom vannak, akik hozzád hasonlóan vélekednek róla, mivel híres volt. Igaz, én pasi vagyok, de amennyit tudok róla, az alapján számomra nem követendő példa.
2022. jún. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Inkább rajongás ugye? Mert szeretni nem lehet egy ismeretlent. Nem ismertem de rákerestem egy pár képére. Látom,mit látsz benne. De nekem egy tipik lázadó fiúka volt,aki sikeresen kinyírta magát,mert agyatlan volt. Szegény szülei.
2022. jún. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem, én őt ténylegesen szeretem, halálkomoly!💗😍
2022. jún. 21. 14:47
 4/7 anonim ***** válasza:
22%

3

Az megvan,hogy halott?

2022. jún. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
én nem tartom helyesnek, a zenéi sem az én stílusom, de meg tudom érteni, ha neked bejön 💁🏼‍♀️
2022. jún. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennél Krúbi is helyesebb rapper :D
2022. júl. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
a neve alapján azt hittem hogy valami csaj. XD
2022. aug. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!