Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok róla, hogy...

Mit gondoltok róla, hogy Rebel Wilson hirtelen, a semmiből coming outolt?

Figyelt kérdés
Ezelőtt még férfival volt. Vagy a súlya miatti önbizalom hiány, férfiakban csalódás miatt jött össze egy nővel? Soha nem látszott rajta, soha nem volt férfias. A nő is kifejezetten nőies akivel van. Kizárt hogy hossźú életű legyen.
2022. jún. 9. 22:15
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
67%
Mi bajod van?
2022. jún. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
98%

"önbizalomhiány"

"férfiakban csalódás"

"soha nem volt férfias"

"a nő kifejezetten nőies akivel van"


Ha megérted, barátom, hogy mindezek tévhitek amik eddig a fejedben éltek a lányokról akik a lányokat (is) szeretik, értelmét is veszti a kérdésed.

2022. jún. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
98%

Ha önbizalomhiány miatt lenne valaki meleg, akkor sokkal több meleg ember lenne. :) A másik pedig az, hogy ha valakinek önbizalomhiánya van, akkor ugyanúgy egy nő mellett is van, főleg ha sokkal csinosabbnak, szexibbnek tartja, mint magát, nem? Na és persze ne felejtsük el azt sem, hogy nagyon sokan szeretik a husis nőket, tehát biztosan kapott akkor is pozitív visszajelzéseket, amikor még telt volt. De én úgy tudom, hogy már lefogyott.

El sem tudod képzelni, milyen sok nő él úgy, hogy azt hiszi, hogy az igazi egy férfi lesz számára, aztán megismer egy nőt és rájön, hogy egész életében arra a személyre várt. Sokan közülük nem is vallják leszbikusnak magukat, csak egy nőnek, aki egy másik nőben találta meg a párját, de nem a csalódásai miatt. Ha leszbikus vagy, aki még útkeresés közben próbálkozott fiúkkal is, akkor tudnod kell, hogy ennek semmi köze a csalódásokhoz, a vonzalom, a szerelem nem így működik. Különben akkor én meg már hetero lennék, mert elég nagy csalódásaim voltak nőkkel. Ha viszont nem vagy leszbikus, akkor olvasgass a tévhitekről, amik ebben a témában megjelennek.

Nem minden leszbikus nő férfias, én sem vagyok az és én is a nőies nőket szeretem.

2022. jún. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
42 éves. 42 éves koráig semmi, aztán hirtelen bejelenti. Ez abnormális.
2022. jún. 10. 06:52
 5/30 A kérdező kommentje:
Olyan mintha egy heterónak 42 évesen lenne először barátja. Ilyen nincs.
2022. jún. 10. 08:48
 6/30 anonim ***** válasza:
97%
Nem vagy pl. a tesója hogy tudj minden kapcsolatáról amik között lehet volt nő ezelőtt is. 😀
2022. jún. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim válasza:
97%
Ha most én hirtelen coming outolnék, rólam is mindenki azt gondolná, hogy nahát, 34 évesen hogy lehet, hogy hirtelen most a nőket szereti, ez nem normális. Pedig hát :D Csak nem kötöm mindenki orrára mikor kivel mit csinálok. Aki nagyon közeli, az úgyis tudja, a többieknek meg semmi közük hozzá.
2022. jún. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim válasza:
84%
Ámen, növéreim! ✌️
2022. jún. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim válasza:
97%

Kedvencem: "nem volt férfias" 🤣🤣


Mert ugye törvényszerű, ha egy nő a nőket szereti, akkor csak rövid haja lehet és férfiasan öltözködhet... Hát figyelj, fognak még meglepetések érni az életben, ha ennyire fekete fehéren gondolkodsz... 😅

2022. jún. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Nagy leszbi lehet aki kibirja 42 évig nő nélkül, ne rögögtessetek.
2022. jún. 10. 12:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!