Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Avram Latoscáról mit lehet...

Avram Latoscáról mit lehet tudni? Hogy lett ilyen gazdag? Igazak róla a lopásos sztorik és az hogy régebben utca lány volt?

Figyelt kérdés
2022. jún. 8. 08:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ő az egyik legnagyobb csalódásom a neten követett emberek közül. Mióta mindenkit csak le akar húzni pénzzel, már egyszerűen leomlott előttem a jó benyomás :( az, hogy boltból lopott mindennek a legalja és még van bőr a képén nem szégyellni magát
2022. aug. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
84%
Sajnos azóta kiderült hogy nemcsak boltból, hanem a saját anyját kisemmizte milliókkal, erről vég elkeseredésében az anyja youtube csatornát csinált, de red.iten is minden fenn van, nagyon durva 😖
2022. szept. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nagyon durva ez a nő. Csak a pénz érdekli. Engem kiakasztott a fia neve, amit ügye insta posztba is kiirt. Ügye nem csak engem?
2022. szept. 13. 04:54
 14/15 anonim ***** válasza:
Miért, hogy hívják?
2022. szept. 13. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%

12/14

Ezt mar tobbszor elmondtam, hogy Vivien engem nem lopott meg. Kovessetek a youtubon ha gondoljatok.

Judit Grudzinski

2022. szept. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!