Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Amber Heard-nek mitől lett...

Amber Heard-nek mitől lett ilyen öreges az arca?

Figyelt kérdés
Holott 36 éves?
2022. máj. 24. 13:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
73%

10 viccelsz ugye?

[link] ők mind 50 felett vannak és 100x jobban néznek ki mint alkesz amber

2022. máj. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
40%
Ezek alapból retusos képek, de Meryl Streep alapból már 70 felett van és szét van botoxolva, ne már hozzá hasonlítsd.
2022. máj. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
81%
Sokat iszik, drogozik. Ez visszaüt.
2022. máj. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is olyan a feje mintha a piától lenne felpüffedve, mert meghízva nincs.

Szerintem kifejezetten “lelakott” feje van, és nem azért mert öregszik, mert nem a ráncok meg az öregedő bőr látszik rajta, hanem olyan fakó, színtelen, lepukkant hatást kelt az egész nő. Pár éve még sokkal ragyogóbb volt.

Mondjuk mondták is hogy gyakran lecsúszott 1-2 üveg bor esténként plusz ugye az egyéb szerek… nyilván nem múlik el ez a mennyiség nyomtalanul.

2022. máj. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
5 éve még 20 évvel fiatalabbnak tűnt, elhittem volna, hogy 25 éves pedig 30 volt. Most simán elmenne 45-nek.
2022. máj. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal idősebbnek néz ki… a Johnny ügyvédje, Camille konkrétan idősebb nála és mennyivel fiatalosabb, üdébb.

Nagyon puffadt feje van, semmi kontúr, el vannak tűnve az arcvonásai, a szeme karikás…iszonyat megviselt feje van. szerintem az életmód nyomot hagyott rajta, és minél idősebb valaki annál jobban meglátszik rajta minden.

Gondolom a gyereke is azért lett béranyától, mert már a sok cucctól nem tudta volna kihordani vagy nem tudott volna 9 hónapig józan maradni…

Igazából ez az ügy is jó példa arra, hogy megmutassa a Hollywood-i valóságot a csillogó színfalak mögött, ami kb magányos, egyedül lerészegedést meg kábítózást jelent, meg becuccozva vállalhatatlanul viselkedést. Itt ha valaki így élne már régen a környék szégyene lenne.

2022. máj. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!