Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » De most miért kell élőben...

De most miért kell élőben közvetíteni Johny Depp tárgyalását?

Figyelt kérdés
Ennek most mi értelme van? Akkora a felhajtás az egész hülyeség körül, hogy egy sorozatgyilkossal nem foglalkoznak ennyit. Egyébként én azt sem tudom miért vannak ezek a tárgyalások de ennek mi értelme van?
2022. máj. 17. 15:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

#2

Erről van videó, amit a cikkben leírtak?

2022. máj. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
11: nem hinném... Bírósági tárgyaláson szerintem nem lehet filmezni... Vagy az Angliában van? tudjátok, ahol ráadásul csak rajzolni lehet az eseményeket...
2022. máj. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
24%
Én se értem, más válópereken nem szoktak ennyit csámcsogni. Meg azt se értem mit kell ezen két hónapja kotlani.
2022. máj. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
64%

13.

Mert rengeteg pasast meghurcoltak már a rágalmazó pénzéhes hazug nők miatt. Itt viszont bizonyítottá vált vált, hogy a nő folyamatosan hazudik.

2022. máj. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
64%
#14 Ezt én is vágom, én már évek óta mondom hogy ez az egész metoo dolog egy nagy visszaélés, hazudozás, én örülök neki hogy végre nem hagyják annyiban. Csak azt nem értem ezen minek hónapokat csámcsogni egyrészről, másrészről ezt miért nyilvánosság előtt kell folytatni.
2022. máj. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
74%
Mert egy hírességről van szó akit megrágalmaztak és meghurcoltak és az egész világ nyilvánossága előtt szeretné magát tisztázni pontról pontra az összes vádpontban. Ez időigényes.
2022. máj. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
Azért hogy a sok hülye rajongó össze tudjon belőle vágni popzenére youtube videókat.
2022. máj. 18. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
11 élőben közvetítik az egész tárgyalást, nem tudom, szerinted van róla videó?
2022. máj. 18. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Konkrétan erről kérdeztem, hátha ő tud egy linket vagy valami, vagy szerinted az elejétől végig kéne néznem az egészet, hogy megtaláljam ezt a kis jelenetet, akkor is, ha esetleg ő tudott volna nekem segíteni?
2022. máj. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

#13

Ez nem válóper te nagyon okosfejű :D

2022. máj. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!