Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Solti Ádámot miért nem hagyta...

Solti Ádámot miért nem hagyta el a felesége, miután kiderült, hogy kettős életet él mellette és gyereke is van már a másik nőtől?

Figyelt kérdés

2022. máj. 10. 13:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Biztos, hogy ez most rengeteg nőtársamat megbotránkoztatja, de megbocsátottam Ádámnak, mindenki követhet el hibákat az életben, de a férjem rászolgált arra, hogy kapjon tőlem egy második esélyt. Új fejezetet nyitottunk az életünkben – nyilatkozta Berni korábban.
2022. máj. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
ert ő így látja jónak és ezért így akarja.
2022. máj. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%
Valószínűleg szerelmes, azért.
2022. máj. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Ennyire kevés a jó pasi és sok a nő ...
2022. máj. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Mert sok pénze a pasinak, Berni meg nem szeret dolgozni
2022. máj. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
Mert ő is csak egy ugyanolyan beteges rajongó, mint a szeretője. Így jár, aki minden rajongójával összejön.
2022. máj. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
92%
Mert neki ér ez annyit, hogy rajta röhögjön a fél ország.
2022. máj. 12. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szolgalelkű nő lehet, az ilyeneket mindig kihasználják. 5 perc múlva talál másik szeretőt és folytatja, nem javul meg, aki ilyen típus. De vannak nők, akik magukat ennyire tartják, pedig ahogy látom egy szép, csinos nő, közös gyerekük sincs... Ha a helyében lennék, szóba nem állnék többet ezzel a gyökérrel, de ő tudja.
2022. máj. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul nem az volt, hogy egyszer félrelépett, mert azt még valamelyest meg tudnám érteni, ha valaki elnézi. (bár én inkább lennék egyedül, mint olyannal, aki nem őszinte és megcsal a hátam mögött) De 10 évig titkolni, meg gyereket csinálni neki... Ezt egy normális nő nem tűri el.
2022. máj. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
a tegnap esti Drágám add az életem!-ben Berni megválaszolta: "mert Ádám szép"
2022. máj. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!