Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » M Richárdot amikor még élt...

Árokpart kérdése:

M Richárdot amikor még élt milyen okból őrizték akkora szigorral mint pl. aki terrorizmus miatt töltené a büntetését?

Figyelt kérdés
Mielőtt valaki félreértene, egyáltalán nem pártoltam őt és megérdemelten került a büntetés végrehajtás rendszerébe, de a büntetésével nem volt arányos szerintem az az őrzési fokozat ami alatt tartották. Tárgylásokra is kommandósok kísérték , mikor már eszméletlen volt akkor is teljesen le volt bilincselve és bármikor, mikor a médiában mutatták a pereit akkor is szintén mintha egy terrorista lett volna úgy őrizték. Mi volt ennek az oka? Természetesen vannak fogvatartotti és fogvatartott tárgylásra kísérési szabályok, de szerintem azért csak van különbség egy fogházas és egy fegyházas őrzési fokozata között nem?
2022. máj. 9. 23:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nagy hal volt és a rendőrség funkciójának megfelelően így is kezelte. Az már más kérdés, hogy vele volt a teljes politikai elit, így mindent megúszott.. a szteroidozás okozta szívproblémákat leszámítva.
2022. máj. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A rendőrség nem volt "lefizetve", az bíróság viszont igen.
2022. máj. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Ha egy csendes, szolid életű matematikatanár lett volna akkor nyilvánvalóan nem lett volna indokoltak ilyen szintű biztonsági intézkedések, de nem az volt. Hanem egy nagy darab, erős testalkatú, dühkitörésekre, agresszióra hajlamos ember. Elég "szép" erőszakos bűnözői előélettel. Teljesen indokolt volt a kiemelt őrizete.
2022. máj. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%

Ismertem a Ricsit.

Ez ami volt körülötte inkább a külvilágnak szólt,olcsó felhajtás volt hogy látjátok,a rendőrség dolgozik,teszi a dolgát.Közben a színfalak mögött nagyon féltek tőle,elég komoly befolyása volt.Mikor volt a koccanása,akkor elsőnek teljes hírzárlatot akartak,mikor megtudták ki ütközött,pár perc volt és a kerületi kapitányság meg az egész vezetőség is kinn volt,azt gyorsan ki is kellett találni,mit mondjanak a sajtónak.Akik szintén a helyszínen voltak pár perc alatt,nem is értem ezt,mintha az egész megrendezett lett volna.

2022. máj. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem nem volt ez neki új.

Emlékszem a diszkóban is azt csinálták, hogy bement a csapatával a retyóba.

egy olyan kopasz mint ő megàllt az ajtóban és senki se mehetett be mert hogy most ők cuccoznak bent...


Am pedig logikus hogy így őríztèk.

Szélsőséges szinten volt antiszociális, szervezett bűnözői csoport ismert tagja volt és még a média is felkapta gondolom a megjelenése és fotói miatt.

2022. máj. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen fideszközeli nehézfiu volt, aki félig meddig megbukott, megbuktatta magát, és elengedték a kezét. És így a választások előtt nagyon kellett rá "vigyázni", nehogy rosszkor, rossz helyen mondjon valami kellemetlent az üzletfeleiről.
2022. máj. 10. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%

"Koccanás."


Két ember meghalt.

2022. máj. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!