Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hölgyek! Dr. Orbán Viktor...

Hölgyek! Dr. Orbán Viktor miniszterelnök Úr jó kani, bejön nektek?

Figyelt kérdés

Élet és halál ura Magyarországon, egy igazi alfahím, Európa egyik legbefolyásosabb embere.


Tele van pénzzel, milliárdos.


Jó kiállású, tekintélyt parancsoló megjelenése van.



2022. máj. 4. 13:16
A kérdező szavazást indított:
Természetesen
Igen
Nem az esetem
26 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Ami a külsejét illeti, azt leginkább egy kannibál tartaná kívánatosnak.
2022. máj. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Természetesen:) Pláne hogy szerinted doktor is:) Amúgy itt mindig azt írjátok, az alfahím minima 185 cm. Akkor neki ez nem szükséges?
2022. máj. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Nem nőként, de Orbán 58 éves. Mit akarnának tőle a 30-40 évvel fiatalabb csajok az oldalon? Ráadásul Viktor mesternek valami 5 gyereke is van... Fletónak szintén, az egyik gyereke itt él a városban, nagyon hasonlít rá :D
2022. máj. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
41%
Ez a "kani", meglehetősen proli stíl.
2022. máj. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
73%
Orbán az chad, alfachad, gigachad vagy milyen kategóriába sorolható? Erre szeretném tudni a választ de azonnal. Majd csak azután tudok érdemben válaszolni ha tudom melyik kategóriába tartozik.
2022. máj. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
87%
csak ha velem is vág disznót
2022. máj. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
71%

A, Undorítóan néz ki.

B, Hozzám képest vén f.sz

C, Sose bírtam a pszichopatákat

Szóval nem🤷🏼‍♀️

2022. máj. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%

5: igazi szigmahím a grind soha nem áll le, chadek közt is chad, minden stacy a lába előtt hever és bugyiesőben zuhanyzik.


-Készült a Magyar Állam támogatásával

2022. máj. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
70%

A kérdés kiíróját ezennel Miniszterelnöki Megrovásban részesítem!


1.válaszoló - A kannibálok tartsák be Magyarország törvényeit! Nem engedünk!


2.válaszoló - Nekem nem kell 185 magasnak lenni, mivel átvitt értelemben véve én vagyok a legnagyobb magyar.


3.válaszoló - 58 év a legszebb férfikor! 30 éve most érzem magam először igazán jól, az áprilisi választások visszaadták fiatalkori lendületemet. Uniónkat mától új alapokra helyezzük. A neve mától: Első, Galaktikus Magyarország, a 2 hét alatt rend lesz birodalma!


4.válaszoló - Bizonyára Gyurcsány Ferenc áll a háttérben, régóta áskálódik! Ébredés! Nézzék csak meg jól a listát, soha többé kommunistát!


5.válaszoló - Nem tudom mi az a 'chad', de ha pozitív jelző, akkor nekem természetesen a legjobb van.


6.válaszoló - Kolbászt szoktam tölteni a falunapokon, nem emlékszik? "És a tölteni kell, mert a pálinka segít, ahogy letakarítja az ember szájából a régi kolbászok ízét!" (Lehet nem így mondtam)


7.válaszoló - Nem igaz, nem igaz, nem igaz! És ennyi.


8.válaszoló - Nem rossz elképzelés, de most nem akarunk reklámot készíteni, a választások megvoltak már.

2022. máj. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
77%
9: Miniszter elnök úr kérem vegyen feleségül 🥺🥺🥺🥺
2022. máj. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!