Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak szerintem hízott sokat...

Paradicsom31 kérdése:

Csak szerintem hízott sokat Karol Sevilla?

Figyelt kérdés

A színházi fellépések meg nagyon csinos, vékony combjai vannak. Ma láttam róla egy friss képet, és eléggé ki van kerekedve, az arca is kerekebb lett, vastag a combja, nagyobb lett a feneke, és a hasa is.

Beteg? Vagy csak simán hízott?



2022. ápr. 29. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem egyáltalán nem kövér most sem, csak telt.

Nyilván már nem kislány, felnőtt, bejöttek a képbe a hormonok, amitől nőiesebb alakja lett, mint gyerek korában.

Egyszerűen csak nagyobb mellű, hízásra hajlamosabb, de átlagos testalkatú típus, amihez a nagyközönség azért nincs hozzászokva és azért furcsállja, mert a média általában a szélsőségeket mutogatja. A genetikailag nagyon vékony modelleket, a plasztikokat (akiken minden domborulat műanyag), vagy a valóban kövér hírességeket.

Illetve most elég nagy divat lett az oversize öltözködés, a fiatalok mostanában gyakran viselnek olyan bő szabású pulóvereket, felsőket, amiket szándékosan úgy gyártanak le, hogy 5 számmal nagyobbnak tűnjön rajtad, mint amire szükséged van. Ahogy látom, ő sem veti meg az ilyen ruhadarabokat, amikről köztudott, hogy optikailag kövérítenek.

2022. ápr. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csinos így is amúgy :) de akkor nem betegség áll a dolog mögött, csupán a felnőtté válás.
2022. ápr. 29. 18:23
 3/5 anonim ***** válasza:
2022. ápr. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt nem én tettem fel :D
2022. ápr. 30. 20:42
 5/5 anonim ***** válasza:
covid idő alatt sokmindenkire mehettek plusz kilók. lehet, hogy arrafelé is volt lezárás.
márc. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!