Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért jön be sokaknak Kim...

Miért jön be sokaknak Kim Kardashian?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki, mint egy transz.

2022. ápr. 16. 23:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Nemtom, de pl. személy szerint nekem egyáltalán nem jön be, aránytalanul túl nagy már a hátsója.
2022. ápr. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%

Sosem volt az az érzésem hogy úgy néz ki mint egy transz: :D


Egyébként nekem is tetszik. Nyilván azért mert jó a melle, meg a segge. Igazából ennél több nem kell. (Persze attól még egy irritáló alaknak tartom)


[link]


Biztos vagyok benne hogy a férfiak nagyobb részének tetszik.

2022. ápr. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
Nekem elsőre nagyon tetszett, kiemelkedően nőiesnek és szépnek tartottam. 49f
2022. ápr. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#2: De mi a jó abban a fenékben? Akkora, mint a ház. Nincs ízlése, akinek ez bejön. Azon kívül az arc is fontos egy nőnél, ez meg úgy néz ki, mint egy transz.
2022. ápr. 17. 12:12
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nagy a választék!
2022. ápr. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
Azért, mert tipikusan olyan a külseje, ami a kétbites proliknak általában bejön.
2022. ápr. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2022. ápr. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%

Hát, akkor sajnos a férfiak többségben prolik, mert bizony nem véletlenül lett a "hölgy" olyannyira híres. :(


Egyébként nem kérdező, szerintem semmi baj nincs se a fenekével se az arcával. Nyilván nem is kell túlgondolni a dolgot. Egy vonzó nő, és kész. Attól pedig hogy neked nem tetszik, nem lesz senki ízléstelen akinek bejön. Tudod, az hogy kinek mi a szép szubjektív dolog, és elég ostobaság lenne csupán a te véleményedre alapozva kijelenteni egy ilyet. Sosem értettem hogy mi van az ilyen dolgok mögött. A minap találtam itt egy kérdést ahol Palvin Barbit kritizálták, mondván hogy nem értik a nagy felhajtás körülötte mert egy átlagos csaj. Ugyanez mint itt. Nincs semmi gond azzal ha neked, vagy bárkinek nem tetszenek ezek a nők. De attól még a többség szemében ők igenis nagyon vonzóak, különben nem tartanának ott a karrierjükben mint ahol.

2022. ápr. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%
Általában valami tök személyes dolog áll az ilyen kérdések mögött. Pl. egy pasi, aki a kérdezőnek tetszik dicsérte KK-t és ettől féltékeny lesz.
2022. ápr. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem "szupernormális inger"-nek nevezik ezt a jelenséget a biológiában, amikor egy valami okból tetsző dolog extrém eltúlzott formában még inkább tetszik. Ez valami ősi ösztön. A férfiaknak ösztönszerűen tetszik a nagy fenék, mert a széles csípőjű nők várhatóan könnyen szülnek, azaz sikeresebben hozzák világra a férfi utódját (régen nem volt császármetszés!). A buszkerék nagyságú segg már nem normális, de az előbb említett ösztönök miatt szupernormális ingerként hat a férfiakra, és ezért tetszik nekik. (Ugyanezért tetszik sokuknak az óriási emlő.)
2022. máj. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!