Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ha bármelyik híresség bőrébe...

Ha bármelyik híresség bőrébe belebújhatnátok, ki lenne az? És miért? Mennyi időre?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 9. 09:11
 1/5 Patay Fanni Viki válasza:
78%
Én Angelina Jolyéba bujnék
2022. ápr. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Én Patay Fanniba lennàk 5 perceg
2022. ápr. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igaz már nem él,de Stephen Hawking lettem volna legalább egy napig,hogy megtudjam milyen szuperokosnak lenni és megérteni jobban,az univerzum működését. Ugyanezen okból lennék David Attenborough is pár napra.
2022. ápr. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Valami gazdag örökösnőébe aki nincs jelen a közösségi médiában. Így nem lenne feltűnő hogy sokáig vagyok a testében. Olyan akivel senki nem foglalkozik csak éli a világát a sok pénzből amit a szülei adnak neki. Körbeutaznám a földet, ennék innék. Kipróbálnék minden olyan dolgot amit magamtól úgyse tudnék. A legdrágább szállodákban aludnék és privát jettel repkednék
2022. ápr. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kiss Ramónába 1 napig :P
2022. ápr. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!