Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit szóltok hogy Bruce Willish...

Mit szóltok hogy Bruce Willishez abbáziája van ezért nem szinészkedhet többet?

Figyelt kérdés
2022. márc. 31. 00:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Utána kellett nézzem, hogy megértsem, mit is akarsz írni...


Afázia. Abbázia egy horvát település, Abházia meg egy szakadár állam Grúzia környékén.

Afáziája van, azaz nem képes megfelelően kifejezni magát.

És az ferdítés, hogy nem színészkedhet többet, ő döntött úgy, hogy emiatt abbahagyja, mert így már nem tudná a magától elvárt színvonalat hozni.

Én személy szerint sajnálom. A COVID után kb. egy hónapig volt részleges afáziám... nem kellemes.

2022. márc. 31. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A fogalmazásod miatt azt hittem, ez egy hülye poén akar lenni :/ Sajnálom, hogy afáziás, nem tudtam róla eddig, de együttérzek vele. Az akciófilmek nem az én világom, de az tagadhatatlan, hogy sokat tett le az asztalra.
2022. márc. 31. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Már elég régóta szenved vele szegény. Egy ideje már a filmjeiben is a fülébe kellett súgják a szövegeit headseten keresztül. Meg test dublőrt kellett használjanak, mert nem tudta megérteni, mit kell csinálnia. Emiatt sokáig terjedtek pletykák, hogy demenciája van. Szerintem jobb lesz neki így, hogy abbahagyja. Nyilván szar lehet otthagyni azt amit szeretsz, de még mindig jobb, hogy ő maga döntött így a körülmények miatt, minthogy annyira rossz legyen már az állapota, hogy egyik napról a másikra ott kelljen hagynia egy forgatást.
2022. márc. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Leestem egy lépcsőről, bevertem a fejem, eltörtem a gerincem stb. Két napig azt gondolta az orvos, demens vagyok... Afáziám volt.
2022. márc. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!